Zwiększony limit miejsc na I Sylwestrowy Bieg Wieczorny w Sztumie!!!

wizualizacjaW związku z dużym zainteresowaniem I Sylwestrowym Biegiem Wieczornym w dniu 30 grudnia b.r w Sztumie organizatorzy postanowili zwiększyć limit uczestników z 150 do 200. Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum informuje, że limit miejsc przy zapisach elektronicznych zwiększony został ze 150 do 180 osób. Pozostałe dla pierwszych dwudziestu. którzy zgłoszą się  w dniu zawodów. Nie czekaj i nie zwlekaj, zapisz się już dziś na https://elektronicznezapisy.pl/ oraz opłać startowe na konto  36 8309 0000 0032 7022 2000 0010 z dopiskiem Bieg Sylwestrowy

Regulamin regulamin-biegu-sylwestrowego-korekta1  Wszyscy mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum są zwolnieni z wpisowego. Dla wszystkich na mecie pamiątkowy medal, ognisko z kiełbasą do usmażenia i napój rozgrzewający. Pierwszy na Ziemi Sztumskiej i Powiślu Wieczorny Bieg Sylwestrowy zaprasza na imprezę przy sztucznym oświetleniu całej trasy nową ścieżką spacerową i Bulwarem Zamkowym wokół Jeziora Zajezierskiego na dystansie 1 okrążenia czyli 4,5 km.

 Zapraszamy również uczestników do rekreacyjnego marszu Nordic Walking, wymarsz z  plaży miejskiej w Sztumie o godz. 17.30 ścieżką wokół jeziora bez wpisowego i medali. Zapraszamy na ognisko z kiełbaskami.

Zapraszamy do świętowania kończącego się roku pierwszy raz biegiem i marszem, przy ognisku, szampańskiej atmosferze i wspaniałym miejscu w Sztumie!!!

Do zobaczenia!!!

i-sylwestrowy-bieg-wieczorny