Bardzo ciekawy tydzień dla LKS ZANTYR!

]}]]]]]]

Pierwszy tydzień lutego, to bardzo atrakcyjny ale i pracowity/jak zawsze tydzień/ dla Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. Informujemy i zapraszamy:

  • Tłusty Czwartek z Nordic Walking  – 4 lutego w „Klimbergowicach”
  • III edycja i zakończenie XVII Grand Prix Sztumu – 6 lutego/sobota/
  • Bawimy się w Klubie El-Vitalia u Elwiry- sobota godz. 18.00
  • III edycja i zakończenie Grand Prix Trójmiasta w NW – Sopot – 7 lutego

I.

Tłusty czwartek – Nordic Walking – Klimbergowice!

imagesLekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum, Stowarzyszenie „Przystanek” Sztumska Wieś oraz Brygida Homa z a p r a s z a j ą na marsz rekreacyjny Nordic Walking do Gospodarstwa Agroturystycznego „Klimbergowice”  w Sztumskiej Wsi- 4.02.  t.j. czwartek  oraz na tradycyjne pączki przy kominku.

Zbiórka na plaży miejskiej w Sztumie w „Tłusty Czwartek” 4 lutego o godzinie 16.00, skąd wymarsz do Klimbergowic. Można dotrzeć ze Sztumskiej Wsi. Rozpoczynamy biesiadę o godzinę 17.00. Odpłatność 15 zł od osoby.-dla członków LKS ZANTYR kwota ta zostanie rozliczona w ramach składek członkowskich. Potwierdzenie udziału w imprezie /do środy 3 lutego/ i wpłaty u Mirosławy Szpalerskiej /można w dniu imprezy na miejscu/ – tel. 664 034 923

Miło nam poinformować, że pomysł zorganizowania powyższego marszu Nordic Walking i spotkania „Tłusty Czwartek na sportowo w Klimbergowicach”, to pomysł Małgorzaty Kniaź – prezesa Stowarzyszenia „Przystanek” Sztumska Wieś.

Dziękujemy za cenną inicjatywę i zapraszamy do udziału!!!

II.

4 dni do zakończenia Grand Prix!!!

thumb.htmlTylko 4 dni pozostało do III biegu i  zakończenia XVII Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod Patronatem Burmistrza Sztumu, organizowanego przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum. Najważniejsze informacje dotyczące imprezy to:

III.

Bawimy się w Klubie „EL-VITALIA”

taniec_1

Elwira Piotrowska i Klub „EL-VITALIA” oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum zapraszają członków na SPORTOWĄ  ZABAWĘ INTEGRACYJNĄ w dniu 6 lutego b.r o godzinie 18.00 z konsumpcją. To ostatnia taka okazja w karnawale 2016 i zrelaksowania się w tańcu i nie tylko po zakończeniu XVII Grand Prix Sztumu.

Zgłoszenia i wszystkie informacje, w tym o odpłatności u Elwiry Piotrowskiej – telefon – 664730361. Ilość miejsc bardzo ograniczona.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!!!

IV.

Grand Prix Trójmiasta – III etap i zakończenie

gp3miasta-small

 

Miejsce: Karczma Koliba  Powstańców Warszawy 90, Sopot. Zapisy nowe.elektroniczznezapisy.pl

W imprezie w marszu Nordic Walking bierze udział nasz zawodnik Jan Kołpak, który ma szanse na podium w końcowej klasyfikacji w swojej kategorii oraz Krzysztofa Parafiniuk.

plakatgp3miasta