Zawodnicy LKS ZANTYR Sztum w Val de Reuil, Szamotułach i w Gdańsku!!!

dsc_0470

Na zaproszenie miasta partnerskiego Val de Reuil maratończycy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum udają się w najbliższy piątek na maraton Seine- Eure. Muszą posiadać z sobą aktualne badania lekarskie, ważny dowód osobisty lub paszport. Wskazana karta Ubezpieczenia Europejskiego NFZ. Proszę zwrócić uwagę na wielkość bagaży obowiązujących w liniach lotniczych  Ryanair. Wyjazd 14 października b.r. o godzinie 7.30 busem do Warszawy. Zbiórka 7.15 przed Urzędem Miasta i Gminy Sztum. Bieg w niedzielę. Powrót w poniedziałek 17 .10. b.r. w godzinach wieczornych. 

Lista sztumskich uczestników Maratonu Seine-Eure w Val de Reuil:

Anaczkowski Mirosław

Garbowski Krzysztof

Jurewicz Mirosław

Klonowski Marcin

Lisogórski Krzysztof

Ludwik Andrzej

Piotrowski Lech

Rozenberg Sławomir

Treć Leon

Treć Jakub

To dziewiąty wyjazd zawodników LKS ZANTYR Sztum na maraton do miasta partnerskiego Val de Reuil. Przypomnijmy, że trasa i warunki atmosferyczne sprzyjają osiąganiu dobrych wyników. Zwyciężał i na podium stawał Bartosz Mazerski, w czołówce byli Magda Bucewka i Krzysztof Garbowski, na podium były sztafety ekiden, było sporo rekordów życiowych.

2.Gdańsk Biega na Piątkę w dniu 16 października – godz. 9.00, jako impreza towarzysząca  AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2016

W tym biegu w Gdańsku na 5 kilometrów pobiegnie Sara Szymańska z zamiarem ustanowienia kolejnego rekordu życiowego po bardzo udanym starcie na 10 km w Bremen. Przypomnijmy, że bieg ten wygrała z wartościowym rekordem życiowym 39.28.

AMBER_2.2srebro

Medal za udział w biegu na 5 km w Gdańsku.

3.VI Szamotuły SAMSUNG Półmaraton – 16 października b.r.

Pobiegnie dwójka zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum Rafał Chętnik i Paweł Oliwiński

105x150

Powodzenia!!