Zapraszamy w piątek do Białej Góry!

5742ca15e6f89_o

Zapraszamy w piątek 27 maja b.r. od 16.00 na Piknik

Rodzinny z ZANTYREM na Przystań Żeglarską w Białej Górze członków klubu z Rodzinami !!!     Wszystkie informacje poniżej.      Uwaga! – będą wydawane zaległe medale za marsz NW z 3 Maja oraz około godz. 17.00 spotkanie informacyjne dla biegaczy-maratończyków. / O czym to powiemy na miejscu!!!/

Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum organizuje w dniu 27 maja b.r. o godz. 16.00 na Przystani Żeglarskiej w Białej Górze PIKNIK RODZINNY dla członków klubu i ich rodzin w ramach obchodów 600-lecia Sztumu. Zapraszamy serdecznie, w programie ognisko, grill z kiełbaskami i chlebem ze smalcem/więcej we własnym zakresie/, możliwość popływania kajakiem po Nogacie, pospacerowania z kijkami NW, pojeżdżenia rowerem, gry i konkursy z nagrodami oraz losowanie nagród, muzyka i miła atmosfera. Będzie krótko o niezwykle ciekawej historii i położeniu geograficznym tego terenu. Można do Białej dojechać rowerem, przybiec, przyjść z kijkami lub bez, przyjechać samochodem itd. Dla uczestników, którzy przyjdą zapewniamy powrotny transport.

Informujemy, że chętni do wspólnego przejścia z  kijkami Nordic Walking lub bez do Białej Góry spotykają się na plaży miejskiej w Sztumie w piątek o  godzinie 14.15.

Chętni do udziału w Pikniku, którzy chcą przyjechać rowerami spotykają się na plaży miejskiej w Sztumie o godzinie 15.15!!

Jeżeli będzie odpowiednia pogoda, będzie możliwość nauki i gry w „Baśkę” , gry planszowe i i inne.

Do zobaczenia w Białej Górze, proszę rezerwować termin , wszyscy, którzy nie planują wyjazdu w ten długi weekend! Sklep również na miejscu!

Chętnych popływania kajakiem po Nogacie prosimy o zgłoszenie do środy sztum@zantyr.pl ; ryszardm@poczta.onet.pl lub telefon 608 038 472

Uwaga!

W razie niepogody, deszczu poinformujemy w piątek o ew. odwołaniu Pikniku!

Zdjęcie Piotra Piesika z portalu sztumnaszemaisto.pl