Zapraszamy na stadion miejski w Sztumie!

Zapraszamy na stadion miejski w Sztumie w dniu 14 września b.r o godz. 15.40. Udział w IV Memoriale W. Murawskiego pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum zapowiedziało udział około 140 zawodników z całej Polski, w tym kilku medalistów mistrzostw Polski i Europy z Marceliną Witek w rzucie oszczepem, Pauliną Ligarską, Michałem Rejmusem, Michałem Lewandowskim, Patrykiem Baranem itd. Dla wszystkich uczestników, zawodników, trenerów, kibiców poczęstunek -kiełbasa z grilla od sponsorów – przygotowywany przez organizatorów pod kierunkiem Andrzeja Murawskiego.

Program minutowy, jak listę zgłoszonych już podawaliśmy.

To już 9 zawody lekkoatletyczne na naszym stadionie od momentu otwarcia w dniu 12 maja b.r. z udziałem m.in. Tomasza Majewskiego – dwukrotnego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą.
Zapraszamy kibiców, sympatyków LA, mieszkańców Sztumu i okolic a w szczególności panów B. i D. o zajęcie miejsc na trybunie i zrelaksowanie się, skonsumowanie kiełbaski a nie pisanie nie prawdziwych informacji. Panowie, nie dwa zawody LA w roku na stadionie, ale już w tym roku dziewiąte.