Zapowiedzi na zbliżający się weekend!!!

]}]]]]]]

W zbliżającym się weekendzie licznie wystartują zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum w biegach uliczno – przełajowych i marszu NW: Garczynie, Tucholi, Straszynie, Gdańsku, Tczewie i Malborku. Już w piątek młodzi biegacze w składach swoich szkół wystartują w finale Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych w Garczynie. Wyjazd o godz. 7.30 dziewczęta i chłopcy SP 2 oraz chłopcy ZSZ Barlewiczki  Dalsze starty:

1.VI Bieg św. Huberta, III Mistrzostwa Myśliwych i VI Rajd NW na 10 km w Tucholi -sobota 24 października z udziałem  B.Cebuli, M. Dobrenko i A. Rogiewicza oraz w marszu NW:  K.Parafiniuk i J.Kołpaka – wyjazd o 8.00 przy POLO

2.IV Wojewódzki Bieg Doliną Raduni na 5 km ze Straszyna do Juszkowa w sobotę o godz. 11.00 z udziałem m.in. M. i E. Tuwalskiej, B. Mazerskiego, M. Karwinskiego oraz M i M.Kopeckich. Biegi dla dzieci od 10.00

3.Amber Expo Półmaraton Gdańsk w niedzielę 25 października b.r. z udziałem: R.Chętnika, K. Lisogórskiego, A.Ludwika, K.Markowskiego, A.Pyzik-Kapszewicz i J.Rzatkowskiej i Martyny Luterek.

4. IV Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły – Mistrzostw Powiatu Tczewskiego w Półmaratonie z Małych Walichnów do Tczewa w niedzielę z udziałem M i E. Tuwalskich oraz P. Oliwińskiego.  Zgłoszony L.Treć.

Powodzenia!!!