„ZANTYR” zapowiada kolejne wydarzenia!

ProfilePhotos

Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum informuje o kolejnych, bardzo ciekawych wydarzeniach organizowanych przez klub i zaprasza:

1. Prosimy wszystkich chętnych członków Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum-sekcji Nordic Walking o zgłaszanie udziału w wyjeździe na marsz rekreacyjny Nordic Walking do Szwecji /Nykoping/ w dniu 1 września. Wszystkie informacje i zgłoszenie udziału do Mirosławy Szpalerskiej tylko do czwartku do godz. 20.00 – tel. 664 034 923

2. Rozpoczynają się jutro /1 lipca/ Sportowe Wakacje z „ZANTYREM” oraz Letnia Szkoła Pływania na plaży miejskiej w Sztumie! Jutro zapisy od godz.9.00 na plaży do 10.00. Od środy zajęcia od 8.30 do 10.30 w kilku grupach prowadzone przez Arkadiusza Piróga i Seweryna Jażdżewskiego. „Zadanie finansowane ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2015”.

 3.Puchar Europy w Wielobojach w Toruniu w dniach 4-5 lipca w Inowrocławiu z udziałem Agnieszki Borowskiej. Agnieszka i trener Adam Szpalerski zapraszają do kibicowania!! Informacje na stronie PZLA i trenera Szpalerskiego.

4.Zapraszamy zawodników LKS ZANTYR Sztum o zapisywanie się do Biegu Czterech Jezior w Skórczu na dystansie 15 km oraz marszu Nordic Walking w dniu 11 lipca. Będzie wspólny wyjazd o godzinie 13.00. Informacje u Bogdana Cebuli.

 5. Czekamy na zgłoszenia do spływu kajakowego do 5  lipca. Wszystkie informacje w zapowiedziach w artykule poniżej oraz 608 038 472.

Spływ kajakowy rzeką Wdą z Lipusza do Wdzydz  dla członków Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum z Rodzinami  w dniu 19 lipca b.r. Ilość miejsc ograniczona. Koszt 40 zł od osoby z przejazdem. Zgłoszenia- 604161232.

Zapisy do 5 lipca, pierwszeństwo maja członkowie LKS ZANTYR Sztum z opłaconymi składkami. W miarę wolnych miejsc będą zakwalifikowani członkowie  Rodzin oraz sympatycy za dodatkową odpłatności za transport w wysokości 20 zł od osoby/.

Wyjazd o godz. 7.00- 19 lipca b.r. Zbiórka przy POLO. Przewidywany powrót ? 20.00

6.Trwa zgłaszanie projektów na sportowy konkurs życia do III Challenge z IDEE KAFFEE, gdzie jednym z ambasadorów jest Bartosz Mazerski. Bartosz w imieniu Idee Kaffee zaprasza, u którego można uzyskać pomocne informacje 608 369281

7. Od 6 lipca na obozy wyjeżdżają- Dominka Marczyk do Bydgoszczy na obóz Zaplecza Kadry Narodowej i klubowy – Agnieszka Borowska oraz Marcin Kopecki do Szklarskiej Poręby.

8.Prosimy o podawanie informacji o pozostałych startach i wynikach do Bogdana Cebuli 607130044 !!