XXIX Bieg Niepodległości w Malborku!!!

W imieniu organizatorów i własnym zapraszam na XXIX już Bieg Niepodległości w Malborku, imprezy odbywającej się 11 listopada, organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku oraz FOLTA ROWERY Jarosława Folty w Malborku.
Bieg główny na dystansie 10 kilometrów rozpocznie się o godz. 14. Tak jak w poprzednich latach, trasa będzie wiodła od budynku ZSP 4 ulicami Parkową, Sportową, Toruńską, Wołyńską, Łąkową, z powrotem Parkową do ZSP 4. Zgłoszenia mają miejsce poprzez stronę www.elektronicznezapisy.pl. Opłata startowa wynosi 40 zł, do 6 listopada; a jeżeli w biurze zawodów drożej- 60 zł. Nie przegap okazji i weź udział w najstarszej imprezie biegowej w Malborku, zapoczątkowanej i przez wiele organizowanej przez TKKF Malbork z Antonim Zdanowiczem na czele. Na pewno warto wystartować a historię przypomnę później i podczas biegu, z którym jestem związany od samego początku/z małą przerwą/ !!!

Ryszard Mazerski

Uczniowie będą rywalizowali od godz. 12 do 13.40 na krótszych dystansach w okolicy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 i ulicy Kościuszki.

Regulamin biegu