Ważny dowód osobisty i wydrukowane karty pokładowe do Val de Reuil!!!

logo-mseJuż jutro/piątek/ maratończycy LKS  ZANTYR Sztum udają się do Val de Reuil!!!
Na zaproszenie miasta partnerskiego Val de Reuil maratończycy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum udają się jutro/piątek/ na maraton Seine- Eure. Muszą posiadać z sobą aktualne badania lekarskie, ważny dowód osobisty lub paszport i wydrukowane karty pokładowe. Wskazana karta Ubezpieczenia Europejskiego NFZ. Proszę zwrócić uwagę na wielkość bagaży obowiązujących w liniach lotniczych Ryanair. Wyjazd 14 października b.r./piątek/ o godzinie 7.30 busem do Warszawy. Zbiórka 7.15 przed Urzędem Miasta i Gminy Sztum. Wylot z Modlina o godz. 13.00. Bieg w niedzielę o 9.30.. Powrót w poniedziałek 17 .10. b.r. w godzinach wieczornych do Sztumu.

Lista sztumskich uczestników Maratonu Seine-Eure w Val de Reuil:

Anaczkowski Mirosław

Garbowski Krzysztof

Jurewicz Mirosław

Klonowski Marcin

Lisogórski Krzysztof

Ludwik Andrzej

Piotrowski Lech

Rozenberg Sławomir

Treć Leon

Treć Jakub

To dziewiąty wyjazd zawodników LKS ZANTYR Sztum na maraton do miasta partnerskiego Val de Reuil. Przypomnijmy, że trasa i warunki atmosferyczne sprzyjają osiąganiu dobrych wyników. Zwyciężał i na podium stawał Bartosz Mazerski, w czołówce byli Magda Bucewka i Krzysztof Garbowski, na podium były sztafety ekiden, było sporo rekordów życiowych. Jak będzie zobaczymy w niedzielę w południe!!!

Powodzenia!!!!

Tłumaczenie ze strony organizatora: http://marathon-seine-eure.fr/

Wyścig rozpocznie się od niewielkiej miejscowości Amfreville-sur-Iton o 9:10 w pierwszym torchbearers Ekiden i 9:30 dla poszczególnych konkurentów. Wykończenie będzie zlokalizowany w pobliżu miejscowości Val de Reuil.”