Ważne informacje o marszach Nordic Walking!

Podajemy najważniejsze informacje dla uczestników marszów nordic walking i wyjazdów organizowanych przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum. Prawdziwy maraton w najbliższy, długi weekend w marszach nordic walking!!

1.Wyjazd zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum na Nocny Marsz Świętojański Nordic Walking do Gdyni nastąpi w dniu 20 czerwca b.r./piątek/ o godzinie 19.00, zbiórka przy UMiG Sztum. A.Brzustewicz, R i K Langmeser, K. Parafiniuk, B.Gruszka, J. Kołpak, R. Kłopotowski, A.Stępień / – tel. 608 038 472. Start o godzinie 22.00. Startuje ponadto Mirosław Podolski

2.Dla wszystkich chętnych marsz rekreacyjny nordic walking podczas Festynu Rodzinnego na terenie Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi w dniu 21 czerwca b.r/sobota/ godzina 16.00. Wyjazd o godz. 15.45, zbiórka przy UMiG Sztum. W programie marsz rekreacyjny około 6 kilometrów nad Jezioro Mątki./Poznajemy Gminę Sztum/.  Po powrocie poczęstunek/pyszne placki ziemniaczane, przygotowane przez Rodziców uczniów SP Nowa Wieś, itd, bardzo miła atmosfera, itd!!

3.Puchar Bałtyku Nordic Walking w Pogorzelicy -22 czerwca b.r. /niedziela/, ze względu na dużą odległość /około 350 km w jedna stronę/ nie będzie wspólnego wyjazdu !!

4.Dla wszystkich chętnych Marsz rekreacyjny nordic walking -„Przywitanie Lata w Klimbergowicach” w dniu 23 czerwca b.r. z plaży miejskiej w Sztumie o godzinie 17.00 do Gospodarstwa Agroturystycznego Klimbergowice w Sztumskiej Wsi P.P. Homa. W programie „przywitanie lata”, poczęstunek, muzyka i świetna zabawa, itd!!  Zapraszamy!!

Podajemy kolejne marsze:

5. Maszeruj z Bankiem Spółdzielczym w Sztumie w dniu 28 czerwca b.r. Wymarsz z plaży miejskiej w Sztumie. Trasy 5 i 7 km po Zajezierzu. Zakończenie na Zamku Sztumskim. Wszystkie informacje i zapisy w placówkach BS Sztum!

6.Marsz nordic walking podczas Biegu Piekarczyka w Elblągu w dniu 29 czerwca b.r. Wszystkie informacje na stronie imprezy.

7.Puchar Polski w Nordic Walking w Pakości w dniu 28 czerwca b.r. Informacje na stronie Polskiej Federacji Nordic Walking. Wyjazd indywidualny dla chętnych we własnym zakresie.

8.Puchar Pomorza w Nordic Walking w Jarosławcu w dniu 29 czerwca b.r.-wyjazd organizuje Mirosława Szpalerska,  kontakt 664034923