Ważne informacje dla biegaczy!!!

zantyrLekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum po informacjach dla uczestników marszów Nordic Walking podaje kolejne ważne informacje, tym razem dla biegaczy:

  • zachęcamy do odwiedzania http://zantyr.foremka.net/, gdzie Bogdan Cebula na bieżąco podaje wszystkie zestawienia zawodów, biegów, rekordy, wyniki, starty zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum,
  • zapraszamy do wspólnych treningów biegowych, nie tylko zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum, ale amatorów biegania ze Sztumu i okolic w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.00 oraz w niedzielę o godz. 12.00. Zbiórka przy posesji Sławomira Rozenberga, Zajezierze 5A. Koledzy amatorzy biegania zachęcają i czekają. Nie koniecznie trzeba się zaraz zapisywać do klubu.
  • informujemy o wyjeździe busem biegaczy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum na Maraton Seine-Eure do miasta partnerskiego Val de Reuil we Francji w dniu 18 października b.r. Wstępne informacje i zapisy u Bogdana Cebuli. 607130044
  • Trwają zapisy do Biegu Dominika w Gdańsku w dniu 1 sierpnia b.r. na dystansie 5 km kobiet i mężczyzn. Pierwszy raz prowadzona będzie punktacja drużynowa – 3 kobiety i 4 mężczyzn, w której weźmie udział drużyna Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum pod nazwą „LKS Zantyr Sztum”. Prosimy o zwrócenie na to uwagi przy zapisach.
  • Wojtek Grzywiński zaprasza na drugi Bieg o Puchar Wójta w Mikołajkach Pomorskich  na dystansie około 5 km w dniu 22 sierpnia b.r. Więcej informacji wkrótce.
  • Ponadto wiele innych biegów, między innymi:

– w najbliższą sobotę w Kurzętniku w III Koguciej Dysze udział wezmą: Magda Bucewka, Bogdan Cebula i Bartosz Mazerski.

– 23 sierpnia Lubawska Dycha i Dycha nad Wisłą w Tczewie

– 30 sierpnia Bieg na 10 km z okazji Święta Lotnictwa w Malborku

– 6 września półmaraton w Pile i Iławie

– 12 września Bieg Westerplatte i Bieg Gburów w Nowym Dworze Gd

i wiele, wiele innych biegów, wszystkie na www.maratonypolskie.pl

LKS Zantyr Sztum zachęca do udziału według własnych możliwości, sił i środków. O wspólnych wyjazdach będziemy informować.

Satysfakcji z udziału!