Ważne dla biegaczy LKS ZANTYR!!

Podajemy najważniejsze informacje odnośnie startów zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum w najbliższym czasie:

1.Nocny Bieg Świętojański w Gdyni w dniu 20 czerwca b.r. na dystansie 10 km. Zgłoszeni zawodnicy LKS ZANTYR Sztum: M.Anaczkowski, J.Bożykowski, M.Bucewka, P.Dmitrzak, M.Dobrenko, J.Giembicki, S.Jażdżewski, K.Kaliś, J.Kamiński, K.Kamiński, A.Krawiec, A.Ludwik, K.Markowski, M i P.Nowosielscy, M.Owczarek, L.Piotrowski, P.P.Pipała, A.Pyzik, S.Rozeneberg, R.Sadowski, L.Treć, S.Wiechowski, B.Zdziennicki. Wspólny wyjazd o godz. 20.30, zbiórka przy UMiG Sztum. Potwierdzenie do B.Cebuli 607130044 do środy!!

2.I Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYRR Sztum w Biegach Przełajowych w dniu 23 czerwca w ramach” Przywitania Lata w Klimbergowicach”. Dystans 8 kilometrów. Start z plaży miejskiej w Sztumie o godzinie 18.00. Meta w Gospodarstwie Agroturystycznym P.P. Homa w Sztumskiej Wsi. Regulamin w artykule poniżej na naszej stronie. Przed startem depozyt w samochodzie. Można zostawić rzeczy do przebrania. Po biegu poczęstunek i świetna zabawa!

Zapraszamy!!

Dalsze starty:

  • Bieg Piekarczyka w Elblągu w dniu 29 czerwca
  • Bieg po Plaży w Jarosławcu w dniu 5 lipca
  • Bieg Czterech Jezior w Skórczu w dniu 12 lipca