W sobotę marsz Nordic Walking w Sztumie!

Zaproszenie na Puchar Pomorza Nordic Walking w Sztumie!!

Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum z a p r a s z a  na   II otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum oraz III Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking organizowane w dniu 14 września w Sztumie w ramach Pucharu Pomorza. Mieszkańcy M i G Sztum oraz Powiatu Sztumskiego nie płacą startowego. Start i meta na plaży miejskiej w Sztumie o godzinie 11.00. Biuro zawodów czynne od godziny 9.00, również na plaży miejskiej w Sztumie.  Wjazd od ulicy Reja, na pierwszym rondzie od Malborka, pierwszy zjazd w ulicę Reja i za 50 metrów zjazd w lewo na kąpielisko miejskie/jest oznakowanie wjazdu./ Bezpłatna wypożyczalnia kijków na miejscu. Możliwość zmierzenia ciśnienia, masaż po marszu, bufet na miejscu.

Malownicza trasa przebiega wokół Jeziora Zajezierskiego/Sztumskiego/ Bulwarem Zamkowym,  o zróżnicowanej nawierzchni, podanej szczegółowo w regulaminie na stronie www.zantyr.pl u góry w zakładce Nordic Walking, jest tam również mapka trasy marszu. W większości to kostka brukowa i płyty jumbo. Dystans 5 kilometrów to jedno okrążenie wokół J.Zajezierskiego o długości 4 700 m. Dystans  10 kilometrów to dwa okrążenia wokół jeziora. Bardzo liczne kategorie wiekowe. Prosimy o zapisy na www.elektronicznezapisy.pl można rownież na miejscu w dniu zawodów.. Dla wszystkich uczestników pamiątkowe medale, posiłek po „sztumsku” m.in. chleb ze smalcem i drożdżówka oraz mamy nadzieje, że będą to dla Państwa atrakcyjne nagrody-niespodzianki do losowania. Jak zawsze w Sztumie zapewniamy bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. Nie wiemy tylko jaka pogoda??

W imieniu organizatorów, władz samorządowych Sztumu i Powiatu Sztumskiego oraz Polskiej Federacji Nordic Walking zapraszamy do Sztumu w sobotę 14 września b.r. wszystkich chętnych, dzieci, młodzież, dorosłych oraz niepełnosprawnych oraz licznych kibiców i sympatyków nordic walking i nie tylko!

Share and Enjoy: