Spotykamy się dziś na plaży miejskiej w Sztumie!!!

Spotykamy się dziś o 15.45 na plaży miejskiej w Sztumie !!! Zapraszamy na ósme Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w marszu Nordic Walking / rekreacyjnie, dla ruchu i zdrowia na świeżym powietrzu!!!! Maszeruje Was sporo z kijkami, widać na trasie wokół jeziora i nie tylko !!!
Sekcja Nordic Walking LKS Zantyr Sztum zaprasza chętnych mieszkańców M i G Sztum oraz członków klubu do wspólnego,rekreacyjnego maszerowania podczas VIII Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum w Nordic Walking dziś 5 października b.r. Start i meta z plaży miejskiej w Sztumie o godz. 16.00. Biuro zawodów czynne od 15.00, zapisy w budynku na plaży miejskiej. Dystans 4,6 km ścieżką pieszo-rowerową wokół jeziora Sztumskiego. Wspólna rozgrzewka – 15.45.

Dla pierwszych trzech mężczyzn i sześciu kobiet- mieszkańców Miasta i Gminy Sztum i członków klubu pamiątkowe pucharki oraz upominki do losowania i poczęstunek .Na mecie dla wszystkich pamiątkowe medale! Ponadto podsumowanie sezonu NW przez Pana Janka! Marsz NW dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Sztum. Serdecznie zapraszamy !!! Chodzi Was drodzy mieszkańcy dużo, razem ciekawiej i weselej!!! Proszę przeczytać artykuł prof. Raczaka we wczorajszym wydaniu Dziennika Bałtyckiego!!!