Co słychać w Nordic Walking?

Maszerować z kijkami można cały rok, co podkreślamy cały czas i jest dużym atutem tej formy aktywności ruchowej propagowanej nieustannie przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum przez sześć lat.Zapraszamy w sobotę na kolejny marsz rekreacyjny nordic walking. Tradycyjnie zbiórka na plaży miejskiej o godzinie 11.00.

Można się jeszcze zapisywać przez www.elektronicznezapisy.pl   na ostatni wyjazd w tym roku na Bałtyckie Mistrzostwa w Nordic Walking w ramach Pucharu Bałtyku w Łebie na 5 i 10 km.  Wspólny wyjazd busem 29 listopada o godzinie 6.30. Zbiórka przy Urzędzie Miasta i Gminy Sztum. Odpłatność uczestników za startowe na miejscu zawodów. Jest możliwość pozostania za odpłatnością za nocleg na Andrzejki i wręczenie pucharów za klasyfikacje generalną Pucharu Bałtyku w niedzielę. Chętni proszeni są o kontakt 608 038 472.

Do końcowej klasyfikacji będą liczeni wszyscy, którzy będą mieli z łącznie z Łebą trzy starty. Wyniki Pucharu Pomorza po dziewięciu startach na http://chodzezkijami.pl/posts/1400

Kolejne marsze rekreacyjne w Sztumie w sobotę 6, 13 /podczas II edycji Grand Prix/ oraz 20 grudnia z plaży miejskiej w Sztumie.

Zapraszamy!!!