Remanenty długiego weekendu

Pisaliśmy o sukcesie Agnieszki  Borowskiej, podopiecznej trenera Adama Szpalerskiego– uzyskaniu minimum w skoku wzwyż na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Tampere  i piątym miejscu  w mityngu wielobojowym we Florencji w 7-boju z rekordem życiowym  oraz bardzo udanym XXIII Międzynarodowym Sztumskim Biegu Solidarności 3 Maja 2013,  zakończonym  dużym sukcesem organizacyjnym i sportowym.  Ale to nie wszystko w działalności Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum w miniony weekend:

Bartosz Mazerski zwyciężył w XVII Biegu Konstytucji w Rudze k. Zatora/Powiat Oświęcim/ na dystansie 10 km z czasem 32.35.

-w I Półmaratonie w Grudziądzu „Śladami Br. Malinowskiego” Mariusz Kowalski zajął 12 miejsce  i 4 w kategorii M-20 z czasem 1.20,38

-w Bydgoszczy na starcie biegu na 10 km stanął na najlepszy sztumski zawodnik w Nordic Walking Mirosław Anaczkowski, zajmując 19 m w swojej kategorii z czasem 47,53

Andrzej Rogiewicz wraz z trenerem Bartoszem Mazerskim uczestniczył w obozie kadry narodowej B w Zakopanem a w dniu dzisiejszym Andrzej już rozpoczął zdawanie matury. Życzymy powodzenia!!