Puchar Ziemi Dobrzyńskiej w Nordic Walking w Skrwilnie i bieganie w Tuchomiu!

W niedzielny, upalny dzień grupa członków sekcji Nordic Walking LKS ZANTYR Sztum uczestniczyła z powodzeniem w Pucharze Ziemi Dobrzyńskiej w Nordic Walking w Skrwilnie/Rypina. W bardzo dobrze zorganizowanej imprezie wzięło udział 300 osób z Polski I Białorusi, w tym ponad 170 na 5 km, pozostali na 10 km i 2,5 km. Na podium z naszych uczestników „wyprawy” stawali: Marcin Grabowski na pierwszym i na drugim Zosia Maczkowska/najszybsza na 5 km z naszych zawodników/ i Grażyna Szalecka.

Wyniki naszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych:

1 m Grabowski Marcin – 5 km

2 m Maczkowska Zofia – 5 km

2 m Szalecka Grażyna – 5 km

4 m Kłopotowski Ryszard – 5 km

5 m Kołpak Jan – 10 km

6 m Kmiecik Zegarska Teresa – 5 km

8 m Czwerenko Alicja – 5 km

9 m Grabowska Bożena – 5 km

9 m Malinowska Grażyna – 5 km

Gratulujemy!!!!

Wyjazd dofinansowany ze środków Miasta i Gminy Sztum w ramach zadania „Rozwój i popularyzacja marszów Nordic Walking wśród społeczeństwa Miasta i Gminy Sztum.”

Również w tym dniu był wyjazd 20 dzieci młodzieży z naszego klubu na zaproszenie organizatora na X Jubileuszowy Bieg Uliczny do Tuchomia. Najlepszy  a naszych zawodników  Igor Tyburski na miejscu VI. Gratulujemy!!

Wyjazd sfinansowano ze środków Miasta I Gminy Sztum w ramach zadania „Rozwój sportu w dziedzinie lekkiej atletyki na terenie Miasta i Gminy Sztum.”