Wyniki i informacje z weekendu!

Podajemy pozostałe wyniki minionego, w których startowali zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum i mieszkańcy Miasta I Gminy Sztum:

1. W finale B biegu na 200 m podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu Julia Paetzke zajęła 3 miejsce z czasem 26,58, co dało Jej 9 miejsce ogółem.

2. W Walentynkowym Turnieju Baśki o Puchar Burmistrza M i G Sztum wzięło udział 14 drużyn i 56 uczestników. Najlepszą kobietą została Sztumianka Ewa Kołoszewska. Najlepszym Sztumianinem został Eugeniusz Richert, który był czwarty- 13 pkt, tyle samo co trzeci, przegrał małymi punktami. Na 11 miejscu sklasyfikowany został kapitan ZANTYR I – Andrzej Lubiński. Drużynowo zespół „Józki” z Czernina był trzeci.

3. W XIII Zimowym Biegu Trzech Jezior w Trzemesznie na dystansie 15 km na 11 miejscu wśród kobiet uplasowała się Magda Bucewka – 1.07,48 i była piąta w kategorii K-30. Szymon Belzyt był 277 z czasem 1.10,15 i 41 w kategorii M-2. Bieg ukończyło 863 osób.

4.  Miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu uczestniczyli w sobotnim  Walentynkowym Marszu Nordic Walking po okolicznych, sztumskich lasach.

Wszystkim gratulujemy!