Podsumowanie sezonu 2016 „Przeżyjmy to jeszcze raz przy muzyce w Jonatanie”!

]}]]]]]]

    Beznazwy-1-300x126

                                                                                                    Szanowni Państwo, członkowie Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum, sympatycy klubu, dopiero co zakończyliśmy bardzo udane kolejne bardzo udane Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych a my z a p r a s z a m y / z osobą towarzyszącą/ na, mamy nadzieję kolejną udaną imprezę. Będzie to spotkanie towarzyskie przy muzyce z tłem sztumskiej lekkiej atletyki, nordic walking i „baśki” – to nie będzie żadna akademia ani oficjalne wystąpienia, to nie będzie wielki bal. To ma być spotkanie towarzyskie, mam nadzieję wszystkich członków klubu i sympatyków, przy muzyce, tańcach,  wspólnym śpiewaniu, w miłej i serdecznej atmosferze. Ma to być krótkie pokazanie i podziękowanie, to co zrobiliśmy dla społeczeństwa w 2016 roku i nie tylko i co można jeszcze zrobić w niedalekiej przyszłości!

Zarząd LKS ZANTYR Sztum

„PODSUMOWANIE SEZONU LKS ZANTYR SZTUM 2016 – PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ PRZY MUZYCE W JONATANIE W CZERNINIE” 18 lutego- 18.00.

Zapisy i odpłatność w wysokości 30 zł od osoby do 17 lutego przyjmują:

  • Rafał Chętnik – 793 323 014
  • Irena Kołpak/nordic walking/ – 511 293 747
  • Szulc Roman – 605 734 292

Będzie muzyka na żywo, stół szwedzki i świetna zabawa oraz miła atmosfera. Napoje … we własnym zakresie. Odpłatność może być też w dniu imprezy, najważniejsze – zapisy