Podsumowanie Grand Prix Gdańska w NW

Znamy już klasyfikacje końcową tegorocznego cyklu Grand Prix Gdańska w Nordic Walking. Sympatycy marszów z kijkami spotykali się trzykrotnie podczas imprez rekreacyjnych zorganizowanych przez MOSiR w Gdańsku. Uczestnictwo w każdej z nich premiowane było punktami zliczanymi do klasyfikacji generalnej/trzeba było mnieć minimum dwa starty, żeby być sklasyfikowanym w końcowej punktacji/. Ale nie najważniejsze są miejsca, liczy sie również udział i ruch dla zdrowia, mile spędzony czas!

Finałowa edycja odbyła się 13 października b.r. Teraz przyszedł czas na podsumowanie bardzo udanego cyklu, gdzie na podium w końcowej klasyfkacji staną Mirosław i Jacek Anaczkowscy.

Podajemy miejsca sztumskich maszerów:

Kobiety dystans 6 kilometrów:

4 m kat. 65 i więcej Bucewka Ewa

5 m kat.50-64  Kołpak Irena

8 m kat.50-64 Szpalerska Mirosława

14 m kat.50-64 Topolewska Maria

Ponadto w imprezie udział brały: Adamczyk Malgorzata, Zembrzuska Maria, Mazerska Maria, Wnuk Elżbieta, Stępka Brygida, Groszkowska Teresa, Demska Halina, Kosmala Małgorzata, Podolska Krystyna, Gruszka Barbara, Lipińska Regina, Jedynak Irena, Krzyszczak Róża, Pokojska Maria.

Mężczyźni 6 kilometrów:

3 m kat. 0-35 Anaczkowski Jacek:

Startowali: Kłopotowski Ryszard, Podolski Mirosław, Słonina Eugeniusz, Groszkowski Mirosław, Mazerski Ryszard.

Mężczyźni 12 kilometrów:

1 m kat. 50-64 Anaczkowski Mirosław

4 m kat. 50-64 Kołpak Jan

Gratulujemy. Była to kolejna świetna promocja marszów Nordic Walking wśród sztumskiego społeczeństwa oraz promcja Sztumu i klubu, tym razem w Gdańsku.

Klasyfikacja generalna rywalizacji na dystansie 6 km (.pdf 172 KB)

Klasyfikacja generalna rywalizacji na dystansie 12 km (.pdf 98 KB)

Klasyfikacja generalna rywalizacji osób niepełnosprawnych (.xls 23 KB)

Dekoracja zwycięzców klasyfikacji generalnej Nordic Walking odbędzie się w dniu 12 listopada 2012 roku o godzinie 17.00 w sali 204 w siedzibie Rady Miasta (Dawny Żak, ul. Wały Jagiellońskie 1). Serdecznie zaprasza MOSiR Gdańsk.