PIKNIK RODZINNY Z ZANTYREM!

5742ca15e6f89_oLekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum organizuje w dniu 27 maja b.r. o godz. 16.00 na Przystani Żeglarskiej w Białej Górze PIKNIK RODZINNY dla członków klubu i ich rodzin w ramach obchodów 600-lecia Sztumu. Zapraszamy serdecznie, w programie ognisko, grill z kiełbaskami i chlebem ze smalcem/więcej we własnym zakresie/, możliwość popływania kajakiem po Nogacie, pospacerowania z kijkami NW, pojeżdżenia rowerem, gry i konkursy z nagrodami oraz losowanie nagród, muzyka i miła atmosfera. Będzie krótko o niezwykle ciekawej historii i położeniu geograficznym tego terenu. Można do Białej dojechać rowerem, przybiec, przyjść z kijkami lub bez, przyjechać samochodem itd. Dla uczestników, którzy przyjdą zapewniamy powrotny transport.

Informujemy, że chętni do wspólnego przejścia z  kijkami Nordic Walking lub bez do Białej Góry spotykają się na plaży miejskiej w Sztumie w piątek o  godzinie 14.15.

Chętni do udziału w Pikniku, którzy chcą przyjechać rowerami spotykają się na plaży miejskiej w Sztumie o godzinie 15.15!!

Jeżeli będzie odpowiednia pogoda, będzie możliwość nauki i gry w „Baśkę” , gry planszowe i i inne.

Do zobaczenia w Białej Górze, proszę rezerwować termin , wszyscy, którzy nie planują wyjazdu w ten długi weekend!

Chętnych popływania kajakiem po Nogacie prosimy o zgłoszenie do środy sztum@zantyr.pl ; ryszardm@poczta.onet.pl lub telefon 608 038 472

Uwaga!

W razie niepogody, deszczu poinformujemy w piątek o ew. odwołaniu Pikniku!

Zdjęcie Piotra Piesika z portalu sztumnaszemaisto.pl