PIERWSZY SZTUMIANIN NA ANTARKTYDĘ!!

Bartosz Mazerski zaprasza na kawę z IDEE KAFFEE w piątek o god. 14.30 przy UMiG Sztum!

Wielokrotnie informowaliśmy o starcie mieszkańca Sztumu, zawodnika Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum w Antarctica Marathon z IDEE KAFFEE na Antarktydzie Bartosza Mazerskiego.  Według zebranych informacji mamy przeświadczenie, że  będzie to pierwszy mieszkaniec Sztumu, powiatu  na kontynencie Antarktydy i to w jeszcze w biegu maratońskim. Jest realizacja marzenia zdobycia Korony Maratów Świata w biegach maratońskich. Startował w maratonach w Azji, Afryce, Ameryce Północnej oraz w Europie. Za sprawą internautów w głosowaniu, w tym zapewne przy wydatnym poparciu mieszkańców Sztumu  Bartosz Mazerski okazał się najlepszy w konkursie IDDE KAFFE ” Sportowe Marzenie Życia – Korona Świata Maratonów-Antarktyda”.

Szczegółowe informacje odnośnie trasy, programu zamieszczone są na naszej u góry w zakładce oraz na stronie IDDE KAFFEE.

Bartosz Mazerski zaprasza wszystkich na kawę  z  IDDE KAFFEE w dniu 28 lutego o godzinie 14.30 przy Urzędzie Miasta i Gminy Sztum. Już w sobotę rano wylatuje na spełnienie sportowego marzenia życia- Antarcitica Marathon z Idee Kaffee!!

Zapraszamy!!