Niech marzenia się spełniają..-zagłosuj na Bartka!

Idee Kaffee Challenge to druga edycja konkursu kierowanego do wszystkich miłośników aktywności ruchowej, którzy marzą o realizacji swojego sportowego wyzwania życia. Do tegorocznego finału konkursu zostało zakwalifikowanych 10 najciekawszych projektów, w tym sportowe marzenie Bartosza Mazerskiego -„Korona Maratonów ŚWIATA -ICEANTARCTICA  MARATHON”.

Bartosz Mazerski doskonale znany jest z tras biegowych w Polsce i za granicą. Od wielu
lat należy do czołówki biegaczy długodystansowców. Swoją przygodę z maratonem zaczął w 2001 roku, debiutując i zwyciężając w Maratonie Warszawskim. Od tamtego czasu do chwili obecnej zanotował na swym koncie 25 maratonów, w tym pięć zwycięskich (Warszawa 2001, Val de Reuil 2007, Drezno 2010,2012, Cork 2013). Ostatni, jubileuszowy okazał się równie szczęśliwy jak ten pierwszy, gdyż zakończył się zwycięstwem -w Cork w Irlandii. Bartosz biega nie tylko w maratonach w Polsce (Warszawa, Dębno, Toruń), z jednakowym powodzeniem startuje w różnych częściach Europy -we Francji (La Rochelle -rek. życ. 2,18.25, Caen, Le Havre, Val de Reuil), Włoszech (Florencja), Anglii (Kielder Marathon koło Newcastle), BułgariI (Kavarna), Niemczech (Drezno, Bonn) czy Irlandii (Cork). Zwyciężył nawet na odległej
Malcie w Malta Challenge Marathon – dystans maratonu podzielony na trzy etapy.

Sukcesy na arenie polskiej i europejskiej nie są dziełem przypadku , ale wynikiem ciężkiej pracy, wielogodzinnych treningów oraz wyrzeczeń, o których najlepiej wie tylko sam zawodnik. Nie poprzestaje jednak tylko na tym, podnosi sobie poprzeczkę coraz wyżej i stawia nowe cele. Jednym z nich jest zdobycie korony maratonów świata. Bartek biegał już w Europie, Azji (Pyongyang 2007), Afryce (Casablanca 2008) oraz Ameryce Północnej (Austin 2012). Zatem dospełnienia marzenia pozostały starty w maratonach na trzech pozostałych kontynentach: w Ameryce Południowej, Australii i na Antarktydzie.

Największym wyzwaniem może okazać się IceMarathon na Antarktydzie -najbardziej
odległy i najbardziej ekstremalny. Do jego realizacji, za sprawą konkursu Idee Kaffee Challenge, może się przyczynić każdy z nas. Wystarczy zagłosować i oddać swój głos na stronie internetowej www.ideekaffee.pl

Jeśli spełniło się już Twoje sportowe marzenie, daj szansę innym! Jeśli czujesz, że Twoje nigdy się nie spełni, pozwól, aby innym się spełniło! Jeśli chcesz dzielić marzenie z Bartoszem Mazerskim, oddaj na niego swój głos! Niech marzenia się spełniają?

Konkurs trwa do 31 lipca. Głosować można codziennie, oddając jeden głos!

Go Go Mazer