Najbliższy weekend z ZANTYREM!!!

]}]]]]]]Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum tradycyjnie już informuje o imprezach i wydarzeniach z udziałem swoich członków i nie tylko:

  • wznowienie masaży w WZSP w Sztumie – 1 marca b.r. godz. 16.40
  • Zimowy Bieg Dębowy  – 15 km – Dąbrowa – 5 marca b.r
  • Mistrzostwa Okręgu w Przełajach w Człuchowie – 5 marca b.r.
  • Marsz rekreacyjny NW z okazji Dnia Kobiet w Golubiu-Dobrzyniu-6 marca b.r.
  • Start Bartosza Mazerskiego w Baikal Ice Marathon w dniu 6 marca b.r.

  1. Po przerwie już w najbliższy wtorek wznowione zostaną w Wojewódzkim Zespole Szkół Ponadlicealnych masaże dla członków LKS ZANTYR Sztum – godz. 16.00
  2. W V Biegu Dębowym w Dąbrowie na dystansie 15 km na atestowanej trasie w sobotę pobiegnie Magda Bucewka. Przypomnijmy, w ubiegłym roku ustanowiła rekord życiowy na tej trasie 1.04,04. Liczymy na poprawę rekordu, mimo że jest w mocnym treningu przed maratonem w Dębnie w dniu 3 kwietnia b.r.
  3. W Mistrzostwach Okręgu w Człuchowie wystartuje grupa biegaczy LKS ZANTYR Sztum z dziećmi w  Crossie Człuchowskim.
  4. Wyjazd grupy mieszkańców Miasta i Gminy Sztum, członków LKS ZANTYR Sztum na marsza rekreacyjny Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet na dystansie ok.14 km w dniu 6 marca b.r. Zbiórka przy UMiG Sztum i wyjazd godz. 8.30. Po marszu zwiedzanie ZAMKU i poczęstunek. Są jeszcze wolne miejsca. Zgłoszenia do środy – 511 293747 Odpłatność w dniu wyjazdu – 20 zł -Panie LKS ZANTYR, 40 zł -panowie LKS ZANTYR, pozostali chętni 50 zł. ZAPRASZAMY!!!
  5. W dniu 6 marca Sztumianin Bartosz Mazerski, jak podajemy wystartuje w Baikal Ice Marthon. Jest to maraton w całości po lodzie , który biegnie z jednego brzegu na drugi , z miejscowości Listwianka do Tankhoy, przy temperaturze na starcie do -20 st. C. W maratonie bierze udział około 150 osób. Bartosz Mazerski jest w drodze,  koleją transsyberyjską udaje się do Irkucka i dalej na start. POWODZENIA!!!