Miłość niejedno ma imię – Walentynkowy Marsz Nordic Walking!!!

thumb.htmlg

” W sobotę poprzedzającą walentynki LKS Zantyr Sztum zaprosił wszystkich miłośników spacerów do udziału w Walentynkowy Marszu Nordick Walking. Na zaproszenie odpowiedzieli nie tylko członkowie klubu, ale również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie. Trasa wiodła leśnymi duktami okolic Zajezierza i leśniczówki Wydry – malowniczymi również o tej porze roku. W czasie spaceru można było nie tylko podziwiać piękno sztumskiej przyrody, ale również beztrosko porozmawiać z dala od szkolnych ławek i korytarzy, co było szczególnie ważne dla uczniów i nauczycieli „Dwójki”.  W okolicach jeziora Parleta maszerujących spotkała miła niespodzianka, a mianowicie dołączył do nich  Bartosz Mazerski. Spotkanie to wywołało olbrzymi entuzjazm uczniów i nie mogło zakończyć się inaczej, niż selfie 😉 Dodało też energii, by kroczyć dalej, prosto do mety, która  miała miejsce na plaży miejskiej. Na samej mecie było tak jak być powinno 14 lutego, czyli walentynkowo… od ciasteczek i medali w kształcie serduszek, czekoladek z wyrazami sympatii i gorącej herbaty… równie słodkiej jak cała reszta… A wszystko z miłości do aktywności na świeżym powietrzu i nie tylko…

            Szczególne podziękowania dla Pana Ryszarda Mazerskiego, za wypożyczenie sprzętu, a członkom LKS Zantyr Sztum za bardzo serdecznie przyjęcie – składają uczniowie i opiekunowie SP nr 2 w Sztumie.”

Marlena Nowosielska

My dziękujemy za udział, za propagowanie marszów nordic walking wśród dzieci i ruch na świeżym powietrzu oraz za wspaniały komentarz.