LKS ZANTYR wśród laureatów !

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Zantyr Sztum został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Krajowego Zrzeszenia LZS w Warszawie pod nazwą „Inicjowanie powszechnej aktywności fizycznej w środowisku wiejskim.”Zrealizowany projekt LKS ZANTYR Sztum pod nazwą „Wszyscy mogą chodzić z kijkami Nordic Walking..” uzyskał pierwsze miejsce w Województwie Pomorskim i przesłany został zgodnie z regulaminem do KZ LZS w Warszawie. W dniu dzisiejszym Krajowe Zrzeszenie LZS w Warszawie wydało komunikat w tej sprawie. Nasz projekt został oceniony wysoko i znalazł się w śród 36 najlepszym w kraju, na prawie sto zgłoszonych. Oto oficjalna informacja ze strony organizatora : http://www.lzs.pl/

„Informacja dot. podsumowania i ogłoszenia wyników zadania pn. „Inicjowanie powszechnej aktywności fizycznej poprzez wyróżnienie najlepszych projektów realizowanych w środowisku wiejskim”
Poniżej przedstawiamy listę 36 laureatów szczebla centralnego (kolejność alfabetyczna
wg województw). /Na stronie organizatora./ W śród nich LKS ZANTYR Sztum.
Liczba zdobytych punktów oraz zajęte miejsce przez poszczególnych laureatów zostanie ogłoszone na podsumowaniu, które odbędzie się 21 listopada 2015 r. (sobota)
na PGE Narodowy w Warszawie, ul. Ks. J. Poniatowskiego 1
Początek o godz. 12.00 (o godz. 10.00 – zwiedzanie stadionu PGE Narodowy)”

Gratulujemy!!!