Kolejne zapowiedzi imprez!!

 

Przedstawiamy kolejne informacje o  zawodach Łodzi, Lęborku, Lipuszu  z udziałem sztumskich zawodników i imprezach organizowanych przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum:

1.Organizacja ” OTWARTYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH”-plaża miejska w Sztumie, godz. 10.00-   oraz I ZAWODÓW W AQUTHOLIE/pływanie i bieg/- regulamin i program na naszej stronie.

2. 19.Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi  26-28 lipca , zakwalifikował się Michał Karwiński do biegu na 2000 m z przeszkodami  z dziewiątym wynikiem  6.21,68. Start w sobotę w godzinach popołudniowych. Możliwości podopiecznego Bartosza Mazerskiego sięgają miejsca w pierwszej ósemce najlepszych juniorów młodszych w Polsce w biegu przeszkodowym.

3.XIII  Bieg Św. Jakuba w Lęborku na dystansie 10 km. Zgłoszone zostały trzy sztumskie biegaczki: Małgorzata Urbanowska-Maciąg , Magdalena Urbanowska i Magdalena Bucewka. Kto to jest Małgorzata Urbanowska-Maciąg? W latach osiemdziesiątych zawodniczka Victorii Sztum, czołowa biegaczka w kraju w biegach średnich/czwarta zawodniczka mistrzostw Polski/, podopieczna trenera Jacka Pajdy.  Można jeszcze dokonać zgłoszenia do biegu, do dziś do 23.00 http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/index.php?LP_impr=13  i wziąć udział w w zawodach.

4.IV Zawody Nordic Walking-„Pętla Tuszkowska Matka ” w Lipuszu dystans 11.5 km, godz.16.00      zapraszamy do udziału -zapisy na   http://www.elektronicznezapisy.pl/

 

Prosimy o wybór i zapisywanie się do kolejnych imprez biegowych i nordic walking:

Maraton na raty Nordic Walking  2-4 sierpnia w Gdańsku

Bieg Dominka w Gdańsku  3 sierpnia 5 km /zapisy zakończone/-listę zgłoszonych zawodników LKS ZANTYR Sztum do biegu na 5 km, Mistrzostw Polski na 10 km M i biegu VIP-ów przedstawimy wkrótce

Puchar Polski i Świata w Nordic Walking w Osielsku  10 sierpnia-dystanse 5 km, 10 km i 20 km

Maraton Solidarności w Gdańsku  15 sierpnia

Lubawska Dycha w Lubawie 10 km  18 sierpnia

Bieg z okazji Święta Lotnictwa w Malborku  31 sierpnia

Półmaraton w Iławie  8 września

Półmaraton Philipsa w Pile   8 września

Puchar Pomorza Nordic Walking w Sztumie  14 września

Bieg Westerplatte w Gdańsku   14 września  10 km

Bieg Br. Malinowskiego w Grudziądzu  21 września  10 km

Półmaraton Bażanta w Elblągu  22 września

Dalsze  imprezy podamy później!

Jeszcze raz zapraszamy do udziału!!