Kolejne starty na bieżni i skoczni!

Zgodnie z zapowiedzią w miniony weekend wystartowali zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum przygotowujący się do zawodów mistrzowskich. W Iławie w skoku wzwyż startowała Agnieszka Borowska. W Toruniu startował Andrzej Rogiewicz a w Sopocie Michał Karwiński.

Andrzej Rogiewicz wygrywa w Toruniu!

Podczas Mityngu Lekkoatletycznego w Toruniu Andrzej Rogiewicz,  zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum wystartował w biegu na 1500 m. Podopieczny Bartosza Mazerskiego przygotowujący sie do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy na obozie w Chojnicach zwyciężył zdecydowanie w powyższym biegu z czasem 3.59,06, nie mając wymagajacych rywali.

Wszystkie wyniki na www.pzla.pl

Rośnie forma Karwińskiego!

Podczas Mityngu Lekkoatletycznego w Sopocie zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum Michał Karwiński poprawił rekord życiowy w biegu na dystansie 3000 m. Podopieczny Bartosza Mazerskiego uzyskał czas 9.06.96, zajmując trzecie miejsce w tym biegu i był najszybszy z juniorów młodszych. To dwunasty wynik w Polsce na tym dystnansie wsród juniorów młodszych. Michał przygotowuje się do startu w Ogólnoplskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi, gdzie pobiegnie na dystansie 2000 m z przeszkodami. Z wynikiem 6.21,68 na tym dystansie zajmuje szóste miejsce na listach krajowych wsród juniorów młodszych.

Wyniki z Sopotu na www.pzla.pl

Czekamy na relacje ze startu Agnieszki Borowskiej w Iławie, gdzie skoczyła 180 cm.

Gratulujemy!