Dziś finał Grand Prix Sztumu!!!

logo

Już jutro wielki finał i zakończenie XVI Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych, nie podajemy w nazwie zimowego, bo zimy nie ma. Można się jeszcze zapisać do biegu i opłacić startowe w dniu jutrzejszym od godz. 9.00 do 11.00 w biurze zawodów, które tradycyjnie mieści się w SP 2 Sztum ul. Reja 15. Start i meta na plaży miejskiej w Sztumie zgodnie z podanym programem minutowy, Przypominamy tym, którzy startowali w dotychczasowych biegach o zabraniu nadanych numerów startowego i agrafek. Mamy nadzieję, że przy tak sprzyjających warunkach atmosferycznych padnie rekord frekwencji. Na mecie wszyscy uczestnicy biegów i marszu nordic walking otrzymają pamiątkowe medale oraz kartki na posiłek. W stołówce SP 2 Sztum można będzie posilić się pyszną grochówką, chlebem ze smalcem, w kawiarence czekać będzie drożdżówką, można kupić kawę.

Zakończenie, podsumowanie wręczenie bardzo licznych pucharów i nagród/ponad sto regulaminowych nagród// odbędzie się w sali Kino-Teatru w Sztumie, początek godzina 13.00. Nagrody finansowe w biegu głównym dla kobiet i mężczyzn:

I m – 500 zł; II m – 400 zl; III m – 300 zł; IV m – 200 zł; V m – 100 zł ufundowane przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną i Urząd Marszałkowski w Gdansku za pośrednictwem Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Gdańsku.

Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja o zwycięstwo i miejsca na podium w biegu głównym mężczyzn, do których pretenduje czwórka zawodników: Zbigniew Jost z Kwidzyna, Mateusz Niemczyk ze Starogardu Gdańskiego oraz zawodnicy gospodarzy Robert Sadowski i Mateusz Niemczyk.

Zapraszamy w imieniu organizatorów i licznych partnerów, sponsorów. Patronat honorowy: Leszek Tabor – Burmistrz Miasta i Gminy Sztum, patronat medialny Dziennik Bałtycki.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum

Program minutowy w artykule poniżej, jak również wzór medalu!