II edycja Leśnego Rajdu na Orientacje zButa na Wydrach!!!

Tak zapraszał poniżej 10277763_1102647473102045_3200551850313652137_nna feceeboku przed imprezą organizator  i pomysłodawca Tomasz Rychlewski – mieszkaniec Czernina, nieustający propagator ruchu na świeżym powietrzu – z synem Adrianem/ co podkreśla przy każdej okazji/ jazdy na rowerze, biegania, rajdów na orientacje, a przy okazji poznawania piękna krajobrazu Ziemi Sztumskiej. Jak mi powiedział w niedzielę podczas imprezy – mimo, że przemierzył wielokrotnie Gminę Sztum wzdłuż i wszerz, zawsze odnajduje coś nowego i ciekawe. Brawo!!!

„Tym razem zapraszam do leśniczówki Wydry koło Sztumu.
II edycja Leśnego Rajdu na Orientacje zButa podnosi poprzeczkę ekstremalności. Las po zmierzchu, pełnia Książyca, mokradła, leśne jeziora, wąwozy, pagórki dotarczą sporo emocji.
Na pewno spotkacie mieszkańców lasu, podobno pojawiła się wataha wilków.
Każdy odnaleziony Punkt Kontrolny dostarczy satysfakcji i nowych, niezapomnianych wrażeń.
Nie zapomnijcie jednak o rywalizacji!
24 stycznia czekamy na Was w lesie.
W ramach imprezy warsztaty z fachowcami na temat zdrowego poruszania się, mini studio fotograficzne.” Tomasz Rychlewski

Tak było. A było wszystko co potrzebne do organizacji świetnej imprezy dla prawie 50 uczestników, tej nowej formy aktywności ruchowej na naszym terenie. Najbardziej zaskoczyły mnie warsztaty prowadzone przez fachowców z Bydgoszczy, odnośnie biegania, urazów, odnowy, rozgrzewki itd. Zaprosiłem już do Sztumu, datę podamy. Było ognisko, medale, zapisy elektroniczne, numery startowe, pyszna zupa, ciasto, gorące napoje i zimne. Była wspaniała atmosfera i organizacja, pogoda etc.

Pan Tomasz zaprasza już na kolejną imprezę Rajd na Orientacje w dniu 12 maja b.r. połączoną z biegiem na orientacje na dystansie około 10 km.

Gratulujemy!!!

Byłem, widziałem i dużo się  nauczyłem, w szczególności odnośnie biegów na orientacje!!!

Ryszard Mazerski