II edycja Grand Prix w Biegach Górskich w Gdyni również dla Sadowskiego!

1105.pngW rozegranej II edycji Grand Prix w Biegach Górskich Gdynia 2015 na dystansie 10 km zwyciężył ponownie Robert Sadowski. Zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum uzyskał czas 40.30 i poprawił ubiegłoroczny, własny rekord trasy o 48 sekund. Bieg ukończyły 193 osoby. Już 23 maja Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie w Sobótce, dystans 5 km.Robert przekazał nam następującą informację: „Mam nadzieję, że forma przygotowana idealnie, Dziś wygrałem, za tydzień do Sobótki jadę zbierać doświadczenia i liczę realnie na miejsce 6-10, choć marzenia sięgają podium. Oby tylko się nie podpalić i dobrze rozłożyć siły.”

Dodajmy, że Robert pierwszy raz wystartuje w tej rangi imprezie w biegach górskich, jednocześnie jest to 22.Bieg na Ślęzę.

Ukazały się oficjalne wyniki na stronie organizatora, miło nam poinformować, że w biegu startowało jeszcze dwóch zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. Elżbieta Tuwalska była druga wśród kobiet na 10 kilometrów z czasem 53.07. W biegu na 5 kilometrów Dawid Szot zajął 21 miejsce z czasem 26.27. Ukończyło 174 osób. Wszystkie wyniki: http://biegigorskiegdynia.pl/

Gratulujemy.