Eksperci doskonali!

Michał Kopecki i Seweryn Jażdżewski/koledzy klubowi/ trafnie wytypowali czwarte miejsce Andrzeja Rogiewicza w XXXI Biegu Szpęgawskim z metą w Starogardzie Gdańskim. Wykazali się znawstwem i dobrym rozeznaniem stawki rywali,/ chociaż na liście startowej nie było Piotra Drwala,zwycięzcy biegu/ i możliwości Andrzeja. Zgodnie z zapowiedzią losowanie nagrody – niespodzianki w poniedziałek o godzinie 16.00 w siedzibie klubu ZANTYR. Zaraz po losowaniu podamy na facebooku nazwisko i nagrodę.

Mam nadzieję, że pomysł się spodobał a zrodził się w ostatniej chwili na cztery godziny przed zawodami. W mini konkursie wzięło udział 15 osób i mam nadzieję, że takich lub podobnych mini konkursów będziemy organizować więcej.

Wyniki sztumskich biegaczy i obszerną relacje z zawodów Bogdan Cebula zamieści po powrocie ze Starogardu Gdańskiego. Dodajmy, że Karol Kaliś był szósty.                                            Bogdan zaprasza do lektury zestawień wszystkich wyników, startów, rekordów życiowych zawodników w historii klubu na stronie www.foremka.zantyr.pl

Gratulujemy ekspertom i Andrzejowi!