Dwa dni do startu i wiele atrakcji w Sztumskim Biegu 3 Maja!

IMG_1872

Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum informuje, że dziś o północy kończą się zapisy elektroniczne do XXV Jubileuszowego Sztumskiego Biegu Solidarności 3 Maja, I Mistrzostw Polski Pracowników Służby Więziennej i I Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w biegu na 10 km.

IMG_1881

 Można się będzie jeszcze zapisać w biurze w dniu zawodów w SP 2 Sztum od godziny 10.00 do 14.30. Miło nam poinformować, że do biegu głównego zgłoszono prawie trzysta osób, w Mistrzostwach Miasta i Gmin Sztum pobiegnie ponad 60 mieszkańców Miasta i Gminy Sztum a w Mistrzostwach Polski Pracowników Służby Więziennej około 50 osób. Gośćmy sportowymi imprezy będą: Behnari Mohtar z miasta partnerskiego Val de Reui z Francji /ostatnio w bardzo dobrej formie -vice mistrzostwo Francji w biegu na 10 km./, Borowska Agnieszka – 20-krotna medalistka mistrzostw Polski oraz Mazerski Bartosz-mistrz Europy Masters w biegu przełajowym.

Zapraszamy jeszcze raz wszystkich mieszkańców Sztumu i miłych gości do kibicowania! Pogoda zagwarantowana, bufet na miejscu, pierogi KGW z Czernina, miody Konfanterii z Parpar, gofry Krzysztofa Burczyka, wszystkie atrakcje podajemy oddzielnie!

IMG_1893
IMG_1892