Bardzo dużo startów w weekend!

Bardzo dużo prestiżowych i ciekawych imprez czeka zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum w nadchodzący weekend:

  • Mistrzostwa Polski Seniorów w Wielobojach 7-8 czerwca w Zgorzelcu
  • 60. Memoriał J. Kusocińskiego 7 czerwca w Szczecinie
  • Mistrzostwa Polski LZS w Lekkiej Atletyce 7-8 czerwca w Białej Podlaskiej
  • Puchar Polski w marszach Nordic Walking 7 czerwca w Grudziądzu
  • Mityng Lekkoatletyczny w dniu 7 czerwca  w Słupsku
  • 9.Bieg Filipidesa w dniu 7 czerwca  w Pasłęku
  • Marsz Nordic podczas Pikniku Sportowego na Sztumskim Polu 8 czerwca
  • Liga Młodzików Chojnice 11 czerwca

1. W Mistrzostwach Polski Seniorów w Wielobojach w Zgorzelcu wystartuje Agnieszka Borowska w walce o kolejny medal i krajowy czempionat w 7-boju.

2. W 60.Memoriale J.Kusocińskiego w Szczecinie w silnie odsadzonym biegu memoriałowym na dystansie 5000 m wystartuje Andrzej Rogiewicz.

3. W Mistrzostwach Polski LZS w Białej Podlaskiej wezmą udział Michał Karwiński na dystansie 3000 m juniorów i Wojciech Grzywiński na 3000 m młodzieżowców

4. W Mityngu Lekkoatletycznym w Słupsku wystartują Agata Polanowska w kuli i Karol Kirsch w biegu na 100 i 400 m oraz M. Ciupak/w dal/ i Julia Polanowska/oszczep/

5. Do Biegu Filipidesa w Pasłęku na dystansie 10 km/atest PZLA/ zgłoszeni zostali: Magda Bucewka, Patrycja Pipała, Seweryn Jażdżewski, Leon Treć, Jan Giembicki, Bartek Zdziennicki, Mateusz Owczarek.

6. Na Puchar Polski w marszach Nordic Walking w Grudziądzu wybierają się m.in: Andżelika Pyzik-Kapszewicz, Krzysztofa Parafiniuk, Brygida Stępka, Halina Demska, Regina Langmeser, Mirosława Szpalerska, Maria Mazerska, Elżbieta Wnuk, Ewa Zembrzuska, Regina Lipńska, Grażyna Malinowska, Piotr i Ryszard Kłopotowski, Mirosław Podolski.

7.Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego, rekreacyjnego marszu Nordic Walking podczas Pikniku Sportowego w Stadninie Koni Iskra na Sztumskim Polu o godz. 12.00. Zbiórka na Sztumskim Polu w Stadninie Koni o godz.11.45.