Co w najbliższym czasie???

Co czeka zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum w najbliższym czasie. W nadchodzący weekend odbędą się Wielobojowe Mistrzostwa Polski w Spale, wyjazd na obóz zimowy do Muszyny.W dniach 31.01. – 01.02.2015 odbędą się Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach w Spale. Nasz klub reprezentować będą: Agnieszka Borowska w 5-boju seniorek i Dominika Marczyk w 5-boju juniorek młodszych. Do startu w siedmioboju seniorek Polski Związek Lekkiej Atletyki zakwalifikował 7 zawodniczek/nie wystartuje Karolina Tymińska, najlepsza polska wieloboistka. która przebywa na obozie kadry w RPA/. Agnieszka Borowska wystartuje w roli faworytki. Do startu w 5-boju juniorek PZLA zakwalifikowało 16 najlepszych zawodniczek z u.r. W tym gronie jest Dominika Marczyk, gdzie trener Adam Szpalerski liczy na wysokie miejsce.

W piątek w godzinach wieczornych nastąpi wyjazd na obóz sportowy do Muszyny zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum:

– na obóz Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów powołani zostali Julia Paetzke i Michał Karwiński oraz trener Bartosz Mazerski/trener biegów średnich i długich/

– na obóz klubowy wyjeżdżają: Michał Kopecki, Marcin Kopecki, Kuba Jurewicz, Bartek Sinicki

– Dominika Marczyk weźmie udział w obozie Zaplecza Kadry Narodowej juniorek w wielobojach w Szklarskiej Porębie 2-13 luty b.r.

– Andrzej Rogiewicz wyjeżdża na prywatny obóz sportowy do Portugalii

– Agnieszka Borowska trenować będzie na miejcu

Powodzenia!