„Co to były za wakacje… !!!

„Co to były za wakacje… – pisze Bartosz Mazerski

W tegoroczne wakacje utalentowana grupa dzieci i młdzieży ze Sztumu uczestniczyła w obozie sportowo- rekreacyjnym „Żyj zdrowo i sportowo” zorganizowanym przez LKS Zantyr Sztum. Podczas tygodniowego pobytu w Sztutowie atrakcji nie brakowało. Odbywały się nie tylko zajęcia sportowo- rekreacyjne z lekkiej atletyki, ale także biegi na orientacje, turniej piłki siatkowej, zajęcia na basenie, rajd rowerowy, turniej piłki nożnej, podchody, kąpiele morskie oraz gry i zabawy na plaży.
Uczestnicy wzięli również udział w dwóch wycieczkach. Przepłynęli tramwajem wodnym po Zalewie Wiślanym z Krynicy Morskiej do Tolkmicka, a stamtąd autokarem udali się do Fromborka. Kolejnego dnia zwiedzili obóz koncentracyjny oraz przejechali sie kolejką wąskotorową. Włączyli sie również w akcje dla Nikosia nagrywając piosenkę, do której tekst ułożyła Kinga Rutkowska.

Dziekuję wszystkim! 👏😉

A za rok znów będą wakacje… i Nikoś pojedzie z nami…”

Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Miasta i Gminy Sztum w ramach Gminnego Programu Profilaktyki  i Rozwiązywana Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta i Gminy Sztum na rok 2017 a realizowane przez LKS Zantyr Sztum pod nazwą „Żyj zdrowo i wzorowo uczęszczając na pozalekcyjne zajęcia sportowe” przy ścisłej współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.