Co do końca roku??

Podajemy wykaz imprez sportowych do końca 2012 roku, w których planują starty sztumscy biegacze, zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. Zachęcamy również amatorów biegania, niezrzeszonych w klubie do spróbowania swych sił w pobliskich miejscowościach: jak Tczew, Malbork i oczywiście Sztum, w celu poprawy kondycji, zdrowia i samopoczucia.

10 listopada Bieg Sambora- Tczew-dystans 6 km godz. 12.00 stadion ul. Bałdowska godz. 11.00 Mały Bieg Sambora dla uczniów SP i Gimnazjów

Zapisy do Dużego Biegu Sambora na www.elektronicznezapisy/pl lub w dniu zawodów na stadionie, startowe 10 zł. Regulamin na www.maratonypolskie.pl

Zgłoszeni sztumscy biegacze: Bucewka Magdalena, Cebula Bogdan, Rogiewicz Andrzej, Krystyna i Janusz Nickel/Czernin/.

11 listopada Bieg Niepodległości Malbork godz. 12.00 dystans 8,5 km oraz biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży

Regulamin na stronie OSiR Malbork, zapisy do biegu głównego w dniu zawodów od godz. 10.00 do 11.30 w Gimnazjum nr 1, startowe 10 zł płatne w dniu zawodów. Na zawody wybierają się m.in.  Buceka Madgalena, Cebula Bogdan, Mazerski Bartosz oraz Jego podopieczni. Prosimy o podawanie nazwisk, osób wybierajacych sie na ten bieg na numery telefonów zamieszczonych poniżej.

11 listopada Bieg Niepodległości Gdynia 10 km

Zapisy zakończone, zgłoszonych zostało 3574 osób.

Startuje liczna grupa sztumskich biegaczy-16 osób/Lisogorski Krzysztof, Markowski Kamil, Klonowski Marcin, Dobrebko Arkadiusz i Mieczyslaw, Krawiec Andrzej, Cebula Bogdan, Chętnik Marcin, Giembicki Jan, Kaliś Karol/drugi w ubiegłym roku/, Gałązka Marcin, Kopij Maciej, Duda Seweryn, Stobiecki Krzystof, Manteufel Jacek/Ruch Gościszewo/, Rychlewski Tomasz/Czernin/.

24 listopada Olszyna-eliminacje do Przełajowych Mistrzostw Europy w Budapeszcie

Startuje Andrzej Rogiewicz

2 grudnia Toruń  Jubileuszowy Półmaraton Św. Mikołajów

Zapisy trwają/zgłoszono do 1.11. 2521 osób, w tym 7 sztumskich biegaczy/Anaczkowski Miroslaw, Babieczko Andrzej, Bucewka magdalena, Garbowski Krzystof, Giembicki Jan, Jurewicz Miroslaw, Nowak Tomasz, Meryk Radosław/Ruch Gościszewo/. Regulamin, informacje, zapisy na  stronie powyższego biegu oraz www.maratonypolskie.pl

15 grudnia Sztum I bieg XIV Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych-4,7 km

Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy/ułatwi to przygotowanie zawodów/ na www.elektronicznezapisy.pl oraz na miejscu. Regulamin na naszej stronie.

Zachęcamy wszystkich  biegaczy do udziału w naszym Zimowym Grand Prix Sztumu.  Nie koliduje z innymi biegami. Grand Prix Sopotu; 8 grudnia, 19 stycznia oraz 9 lutego.

„BIEGAMY ZIMĄ W SZTUMIE”

7 grudnia b.r. podsumowanie sezonu 2012 LKS ZANTYR Sztum-sala Sztumskiego Centrum Kultury. ZAPRASZAMY!!

Zapytania, informacje i zgłaszanie: Bogdan Cebula tel 607 130 044 lub Ryszard Mazerski 608 038 472