A jednak Bartosz Mazerski wygrywa w III biegu..

IMG_0571

Bartosz Mazerski, vice mistrz Świata Masters w Maratonie z Perth wygrał  III bieg XVIII Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Leszka Tabora. To zwycięstwo dało trzecie miejsce w końcowej klasyfikacji Grand Prix. Które to zwycięstwo i miejsce na podium w osiemnastoletniej historii, to Bogdan Cebula, nasz doskonały biegacz ale i statystyk podsumuje i wkrótce podamy. W ten oto sposób nikt z Państwa prawidłowo nie wytypował pierwszych trójek w końcowej klasyfikacji Grand Prix. Drugi na mecie był Andrzej Rogiewicz, który zwyciężył w końcowej klasyfikacji XVIII Zimowego Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych. Trzeci był Zbigniew Jost, drugi w końcowej klasyfikacji.

W kategorii kobiet trzecie z rzędu zwycięstwo odniosła Sara Szymańska, tym samym zawodniczka Lekkoatletycznego Klubu Sportowego triumfowała w końcowej klasyfikacji. Druga była Małgorzata Tuwalska z Gdańska, reprezentująca ZANTYR Sztum a trzecia Aleksandra Grabias z Gdyni.

Na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych/nagrody nie dublowały się/ z zawodników LKS ZANTYR Sztum stawali: Jan Giembicki, Krzysztof Garbowski, Szymon Kaźmierczak, Rafał Chętnik, Bogdan Cebula, Mietek Dobrenko.

IMG_0436IMG_0435IMG_0434

Gratulujemy!