10 dni do Święta Biegania 3 Maja w Sztumie!

IMG_1616

Dziesięć dni pozostało do „Wielkiego Święta Biegania” w Sztumie. XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności w Sztumie, I Mistrzostwa Polski Pracowników Służby Więziennej w  biegu na 10 km oraz I Mistrzostwa Miasta i Gminy Sztum w biegu na 10 km w dniu 3 Maja 2015 roku na ulicach Sztumu. Około 1000 osób na starcie: przedszkolaki z rodzinami, dzieci i młodzież, uczestnicy marszu rekreacyjnego nordic walking, uczestnicy biegu głównego na 10 km. Liczymy na jak największą ilość startujących mieszkańców Miasta i Gminy Sztum. Zapraszamy do udziału, dopingować Was będą Wasze Rodziny.

Wszyscy biegający mieszkańcy Miasta i Gminy, rekreacyjnie, dla zdrowia, amatorsko i wyczynowo – stańcie na starcie I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum, udział bezpłatny. żebyśmy mogli policzyć ilu nas jest. Nie będziemy robili oddzielnej imprezy Polska Biega. „3 Maja – Sztum biega”. Bardzo liczne nagrody, atrakcje, o których napiszemy. Wszystko w regulaminie u góry w zakładce oraz kilka artykułów poniżej – wszystko o biegu 3 Maja w Sztumie.

Szanowni mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum – liczę na Wasz udział i kibicowanie.

ATRAKCJE W DNIU IMPREZY:

-?Wasyl? Grabowski Grzegorz ? zdjęcia do ?PASJI BIEGANIA?

? bezpłatna kawa od IDEE KAFFEE

-najlepsze pierogi w Polsce z Koła Gospodyń z Czernina

? Wielka Konfraternia Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła

? pomiar ciśnienia w oku /Optylux

? masaże, pomiar ciśnienie/Zespół Szkół Ponadlicealnych Sztum/

? bufet i pyszne gofry Krzysztofa Burczyka

? zjeżdżalnie dla dzieci

? zespół muzyczny ?MAJAŻ?

-losowanie wartościowych nagród

XII. Co dla każdego uczestnika:

? uczestnik biegu głównego w ramach wpisowego otrzymuje: w biurze pakiet startowy z koszulką, napojem energetycznym i numerem startowym a na mecie: medal, kartki na piwo lub inny napój, ?sztumski posiłek? /drożdżówka, chleb ze smalcem, grochówka, napój/; dzieci na mecie otrzymują: medal, słodycze, napój oraz kartkę na sztumski posiłek, jak wyżej. Proszę porównać z innymi biegami.

Ryszard Mazerski

IMG_1617