«

»

Kwi 13 2012

Wyniki i punktacja Wojewodzkiej Gimnazjady w Biegach Przełajowych

KOMUNIKAT Z WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZTUM –  12.04.2012

Dziewczęta 1000 m

M-sce

Nazwisko,   imię

Rocz-nik

Szkoła

Powiat

Czas

Pun-   kty

1. Gostomczyk   Ewelina 1996 ZSP Konarzyny Chojnice 3.33,51 68
2. Oleszkiewicz Kamila 1997 Gimnazjum Nr.2 Bytów Bytów 3.38,79 66
3. Treder  Patrycja 1997 Gimnazjum Borzytuchom Bytów 3.40,57 65
4. Czapiewska  Anna 1997 PG Lubichowo Starogard Gdański 3.41,48 64
5. Nitzka Sabina 1996 GG Rychnowy Człuchów 3.42,93 63
6. Dobek Anna 1996 ZS Kamienica Królewska Kartuzy 3.44,24 62
7. Zblewska Kamila 1998 Gimnazjum  Brusy Chojnice 3.46,17 61
8. Woszczyk Karolina 1998 Gimnazjum Borzytuchom Bytów 3.48,28 60
9. Niećko Martyna 1997 Gimnazjum 1 Reda Wejherowo 3.49,47 59
10. Lizakowska  Weronika 1998  ZSP nr 2  ? 3.50,34 58
11. Adamczyk Małgorzta 1996 Gimnazjum Kołczygłowy Bytów 57
12. Sazon Emila 1997 Gimnazjum Nr. 2 Bytów Bytów 56
13. Kohnke Daria 1998 Gimnazjum 1 Reda Wejherowo 55
14. Rudnik Katarzyna 1997 Gimnazjum Brusy Chojnice 54
15. Osiowy Weronika 1998 Gimnazjum Nr.1 Człuchów Człuchów 53
16. Borkowska Lucyna 1997 Gimnazjum Nr.2 Tczew Tczew 52
17. Morczyk Dominika 1998 Gimnazjum Prabuty Kwidzyn 51
18. Gubernat Weronika 1998 Gimnazjum Nr.2 Wejherowo Wejherowo 50
19. Walas Joanna 1996 Gimnazjum Nr. 1 Rumia Wejherowo 49
20. Dupik Katarzyna 1996 ZSP Konarzyny Chojnice 48
21. Pawluk Sylwia 1998 Gimnazjum Nr.3 Lebork Lebork 47
22. Kiejzik Marta 1998 Gimnazjum Nr.1 Człuchów Człuchów 46
23. Lubińska Natalia 1998 Pub.Kat.Gim. Tczew Tczew 45
24. Leśkiewicz Jolanta 1997 ZSS Gimnazjum Kobylnica Słupsk 44
25. Jankowska Marta 1996 ZSP Konarzyny Chojnice 43
26. Guzman Dominika 1996 Nowa Karczma Kościerzyna 42
27. Ścisłowska Joanna 1997 Gimnazjum Nr. 2 Pelplin Tczew 41
28. Selewska Anna 1997 Publiczne Gimnazjum Nr.2 Żukowo Kartuzy 40
29. Fortunka Elżbieta 1997 Gimnazjum Stowięcino Słupsk 39
30. Urbaniak Natalia 1998 Gimnazjum  Główczyce Słupsk 38
31. Rzeppa Paulina 1997 Gimnazjum Nr. 3 Lębork 37
32. Lypp Justyna 1997 Gimnazjum Nr. 3 Kwidzyn Kwidzyn 36
33. Świerżewska  Patrycja 1998 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 35
34. Nowicka Agata 1998 Gimnazjum Nr. 3 Kwidzyn Kwidzyn 34
35. Potrykus Daria 1997 Gimnazjum Krokowa Puck 33
36. Brylowska Anita 1997 Gimnazjum Nr.1 Kartuzy Kartuzy 32
37. Żukowska Olga 1997 Gimnazjum Nr. 1 Nowy Dwór Gd. Nowy Dwór Gd. 31
38. Kopecka Anna 1998 Gimnazjum Nr. 3 Malbork Malbork 30
39. Pelplińska Karolina 1996 Zespół Kształcenia i Wychowania    Nr.1 Pelplin Tczew 29
40. Pawłowska Magdalena 1998 Gimnazjum Nr. 1 Człuchów Człuchów 28
41. Koziura Martyna 1996 Gimnazjum Nr.1 Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański 27
42. Stencel Klaudia 1997 Gimnazjum Miechucino Kartuzy 26
43. Wenig Paulina 1996 Gimnazjum Nr.3 Lębork Lębork 25
44. Mesinger Monika 1996 Gimnazjum Nr.1 Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański 24
45. Sowinska Emila 1997 Gimnazjum  Prabuty Kwidzyn 23
46. Kopecka Aleksandra 1998 Gimnazjum Nr.3 Malbork Malbork 22
47. Wenig Angelika 1998 Gimnazjum Nr.3 Lębork Lębork 21
48. Jarosińska katarzyna 1996 Gimnazjum  Prabuty Kwidzyn 20
49. Zwara Karolina 1996 ZS  Rotmanka Gdańsk 19
50. Gorczyca Wiktoria 1997 Gimnazjum Nr.3 Malbork Malbork 18
51. Olszewska Weronika 1998 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 17
52. Aszyk Martyna 1997 Gimnazjum Nr.2 Pelplin Tczew 16
53. Strupińska Natalia 1997 Gimnazjum Łebień Lębork 15
54. Gołębiewska Róża 1998 Gimnazjum nr  1 Człuchów Człuchów 14
55. Szymańska Katarzyna 1996 Gimnazjum Krokowa Puck 13
56. Abraham Oliwia 1997 Gimnazjum Krokowa Puck 12
57. Ciciocka Agata 1997 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 11
58. Pęczek  Alicja 1997 Gimnazjum nr 5 Malbork Malbork 10
59. Reszka Martyna 1997 Gimnazjum Krokowa Puck 9
60. Żochowska Kinga 1997 ZS Mikołajki Pomorskie Sztum 8
61. Marchewka Helena 1996 Gimnazjum nr 1 Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański 7
62. Odya Natalia 1997 Gimnazjum Dzierzgoń Sztum 6
63. Starszak Aleksandra 1998 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański PK
64. Wlazińska Emilia 1996 Gimnazjum nr 1 Sztum Sztum 5
65. Halińska Paulina 1996 Gimnazjum Czernin Sztum 4
66. Orzeł Ewelina 1997 Gimnazjum Krokowa Puck 3
67. Jacewicz Agnieszka 1996 Gimnazjum Przywidz Gdańsk 2
68. Pajdzik Paulina 1997 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum 1
69. Langmesser Kinga 1996 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum PK
70. Ruszkowska Monika 1997 Gimnazjum Czernin Sztum PK
71. Kiełbasa Michaela 1997 Gimnazjum Czernin Sztum PK

 

KOMUNIKAT

Z WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH                                    SZTUM –  12.04.2012

Chłopcy 1500 m

 

M-sce

Nazwisko, imię

Rocz-nik

Szkoła

Powiat

Czas

Pun- kty

1. Jost Zbigniew 1996 Gimnazjum Nr.3 Kwidzyn Kwidzyn 4.48,28 72
2. Obecny Mateusz 1997 Gimnazjum Nr1 Człuchów Człuchów 4.50,77 70
3. Zawadzki Sebastian 1996 ZS Kełpino Kartuzy 4.51,16 69
4. Kamiński  Kamil 1996 ZSP Gimnazjum Skarszewy Starogard Gdański 4.55,10 68
5. Kopecki  Michał 1996 Gimnazjum Nr.1 Sztum Sztum 4.57,63 67
6. Wilkowski  Tomasz 1996 SMS Bytów Bytów 4.59,44 66
7. Krotla  Bartłomiej 1997 Gimnzajum Nr.1 Człuchów Człuchów 5.01,21 65
8. Serafinowski  Dominik 1996 Gimnazjum Borzytuchom Bytów 5.02,56 64
9. Łagownik  Wojciech 1996 Gimnazjum Nr.28 Gdańsk Gdańsk 5.03,78 63
10. Jankowski  Radosław 1998 Gimnazjum Nr.2 Bytów Bytów 5.04,43 62
11. Chabowsk i Maciej 1997 Gimnazjum Brusy Chojnice 61
12. Sikorski  Michał 1997 Gimnazjum Brusy Chojnice 60
13. Benderski  Damian 1996 Gimnazjum Nr.3 Kwidzyn Kwidzyn 59
14. Deorocki  Łukasz 1996 Gimnazjum Prabuty Kwidzyn 58
15. Florczyński  Łukasz 1996 ZSK Malbork Malbork 57
16. Bułaj Rafał 1997 Gimnazjum Nr.1  Sztum Sztum 56
17. Czarnecki Radosław 1996 SG Bolszewice  Wejherowo 55
18. Sowiński Patryk 1996 Zes.Kształcenia i Wych. Swarożyn Tczew 54
19. Karwiński Michał 1996 Gimnazjum Nr. 3 Malbork Malbork 53
20. Lisowski Dominik 1998 Gimnazjum Nr.3 Malbork Malbork 52
21. Hinca Maciej 1996 Gimnazjum Miechucino Kartuzy 51
22. Kotłowski Patryk 1996 Gimnazjum Żukowo Kartuzy 50
23. Serkowski Patryk 1997 ZSP Nr.1  K-na Kościerzyna 49
24. Klawikowski Damian 1996 Gimnazjum Nr.1 Rumia Wejherowo 48
25. Kacpura Mateusz 1996 ZS Gimnazjum Krynica Morska Nowy Dwór Gdański 47
26. Hinc Michał 1996 Gimnazjum Nr.1 Kartuzy Kartuzy 46
27. Walkusz Ireneusz 1996 Gimnazjum Miechucino Kartuzy 45
28. Klas Adam 1996 SG Bolszewo Wejherowo 44
29. Wiśniewski Łukasz 1996 Gimnazjum Nr.2 Rumia Wejherowo 43
30. Czapiewski Paweł 1996 Gimnazjum Karsin Kościerzyna 42
31. Nabereżny Bohdan 1996 Gimnazjum  Rychnowy Człuchów 41
32. Górski Mateusz 1996 Gimnazjum Nr.2 Lębork Lębork 40
33. Jaśniewski Michał 1997 Gimnazjum Nr.2 Pelplin Tczew 39
34. Berliński Mariusz 1997 Gimnazjum Miastko Bytów 38
35. Ziętkowski Kacper 1996 Gimnazjum /nr.1 Reda Wejherowo 37
36. Wirkus Patryk 1997 Gimnazjum  Rychnowy Człuchów 36
37. Ossowski Jacek 1996 ZSP Osieczna Starogard Gdański 35
38. Gajkowski Karol 1996 Gimnazjum Nr.2 Pelplin Tczew 34
39. Kosiedowski Dawid 1996 Gimnazjum Rytel Chojnice 33
40. Ścisłowski Dominik 1996 Gimnazjum Nr.2 Pelplin Tczew 32
41. Różek Arkadiusz 1997 ZSP Kaliska Starogard Gdanski 31
42. Andruszyński Maciej 1996 Gimnazjum Nr. 1 Reda Wejherowo PK
43. Daćko Kamil 1996 Gimnazjum Przechlewo Człuchów 30
44. Cysewski Jakub 1996 Gimnazjum Czernin Sztum 29
45. Kisicki Oskar 1996 ZS Wielki Klincz Kościerzyna 28
46. Gaceniewski Artur 1996 /gimnazjum Nr.5 Malbork Malbork Malbork 27
47. Czapla Patryk 1996 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum 26
48. Bilszta Mateusz 1997 Gimnazjum nr.1 Człuchów Człuchów PK
49. Baczynski Dawid 1996 Gimnazjum Wiele Kościerzyna 25
50. Bejynka Michał 1997 Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański 24
51. Kuczyński  jacek 1996 Gimnazjum Nr.3 Lębork Lębork 23
52. Megger Piotr 1997 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 22
53. Kamiński Filip 1997 Gimnazjum Nr.1 Sztum Sztum 21
54. Strupiński Adam 1996 Gimnazjum  Łebień Lębork 20
55. Szydłowski Jakub 1997 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum pk
56. Stanisławski Marcin 1996 ZS Wąglikowice Kościerzyna 19
57. Zucharski Paweł 1996 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum pk
58. Kapicki Karol 1996 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 18
59. Głowacki Łukasz 1998 Gimnazjum Marzęcino Nowy Dwór Gdański 17
60. Domański Sylwester 1996 Gimnazjum Czernin Sztum pk
61. Pięta Krzysztof 1996 Gimnazjum Nr.1 Nowy Dwór Gdański Nowy dwór Gdański 16
62. Czartowski Przemysław 1996 Gimnazjum Rytel Chojnice 15
63. Krasiński Paweł 1996 Gimnazjum Prabuty Kwidzyn 14
64. Jaszewski Michał 1996 Gimnazjum 2 Pelplin Tczew 13
65. Gromnicki Adrian 1996 ZS Straszyn Gdańsk 12
66. Ryba Sebastian 1996 Gimnazjum Krokowa Puck 11
67. Okroj Marek 1996 Gimnazjum Krokowa Puck 10
68. Drański Damian 1996 Gimnazjum Wandowo Kwidzyn 9
69. Megger Paweł 1997 Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 8
70. Michalski Wojciech 1997 Gimnazjum Przywidz Gdańsk 7
71. Reszka Rafał 1996 Gimnazjum Krokowa Puck 6
72. Wyczółkowski Jakub 1996 Gimnazjum nr 1 Malbork Malbork 5
73. Dąbrowski Robert 1996 Gimnazjum Wicko Lębork 4
74. Popielarski Mateusz 1997 Gimnazjum sStutowo Nowy Dwór Gdański 3
75. Lieske Ireneusz 1996 Gimnazjum Krokowa Puck 2
76. Bukiec Kamil 1997 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum pk
77. Hellak Patryk 1998 ZS Straszyn Gdańsk 1
78. Bielunkiewicz Piotr 1998 Gimnazjum Czernin Sztum pk
79. Dawidowski Karol 1996 Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum pk
80. Dąrowski Maciej 1997 Gimnazjum nr 1 Sztum Sztum pk
81. Grabowski Adrian 1997 Gimnazjum nr 1 Sztum Sztum pk
82. Mikucki Łukasz 1997 Gimnazjum  nr 1 Sztum Sztum pk

 

Klasyfikacja szkół – Dziewczęta  1000m

M-sce

Szkoła

Powiat

Punkty

1. ZSP Konarzyny Chojnice 158
2. Gimnazjum Nr.1 Człuchów Człuchów 141
3. Gimnazjum Nr.3 Lębork Lebork 130
4. Gimnazjum Borzytuchom Bytów 125
5. Gimnazjum Nr.2 Bytów Bytów 122
6. Gimnazjum  Brusy Chojnice 115
7. Gimnazjum 1 Reda Wejherowo 114
8. Gimnazjum Prabuty Kwidzyn 94
9. Gimnazjum Nr.1 Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański 89
10. Gimnazjum Nr. 3 Kwidzyn Kwidzyn 70
Gimnazjum Nr. 3 Malbork Malbork 70
Gimnazjum Krokowa Puck 70
13. PG Lubichowo Starogard Gdański 64
14. GG Rychnowy Człuchów 63
Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 63
16 ZS Kamienica Królewska Kartuzy 62
17. ZSP Nr. 2  ? 58
18. Gimnazjum Kołczygłowy Bytów 57
Gimnazjum Nr. 2 Pelplin Tczew 57
20. Gimnazjum Nr.2 Tczew Tczew 52
21 Gimnazjum Nr.2 Wejherowo Wejherowo 50
22. Gimnazjum Nr. 1 Rumia Wejherowo 49
23. Pub.Kat.Gim. Tczew Tczew 45
24. ZSS Gimnazjum Kobylnica Słupsk 44
25. G.Nowa Karczma Kościerzyna 42
26. Publiczne Gimnazjum Nr.2 Żukowo Kartuzy 40
27. Gimnazjum Stowięcino Słupsk 39
28. Gimnazjum  Główczyce Słupsk 38
29. Gimnazjum Nr.1 Kartuzy Kartuzy 32
30. Zespół Kształcenia i Wychowania    Nr.1 Pelplin Tczew 29
31. Gimnazjum Miechucino Kartuzy 26
32. ZS  Rotmanka Gdańsk 19
33. Gimnazjum Łebień Lębork 15
34 Gimnazjum nr 5 Malbork Malbork 10
35 ZS Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum 9
36. Gimnazjum Dzierzgoń Sztum 6
37 Gimnazjum nr 1 Sztum Sztum 5
38. Gimnazjum Czernin Sztum 4
39. Gimnazjum Przywidz Gdańsk 2

 

 

Klasyfikacja szkół-Chłopcy  1500m

M-sce

Szkoła

Powiat

Punkty

1. Gimnazjum Nr.1 Sztum Sztum 144
2. Gimnazjum nr.1 Człuchów Człuchów 135
3. Gimnazjum Nr.3 Kwidzyn Kwidzyn 131
4. Gimnazjum Brusy Chojnice 121
5. Gimnazjum 2 Pelplin Tczew 118
6. Gimnazjum Nr.3 Malbork Malbork 105
7. Gimnazjum Miechucino Kartuzy 96
8. Gimnazjum  Rychnowy Człuchów 77
9. Gimnazjum Prabuty Kwidzyn 72
10. ZS Kełpino Kartuzy 69
11. ZSP Gimnazjum Skarszewy Starogard Gdański 68
12. SMS Bytów Bytów 66
13 Gimnazjum Borzytuchom Bytów 64
14. Gimnazjum Nr.28 Gdańsk Gdańsk 63
15. Gimnazjum Nr.2 Bytów Bytów 62
16. SG Bolszewice  Wejherowo 55
17. Zespół Kształcenia i Wych. Swarożyn Tczew 54
18. Gimnazjum Nr.2 Żukowo Kartuzy 50
19. ZSP Nr.1  K-na Kościerzyna 49
20. Gimnazjum Nr.1 Rumia Wejherowo 48
Gimnazjum Rytel Chojnice 48
Gimnazjum Trąbki Wielkie Pruszcz Gdański 48
23. ZS Gimnazjum Krynica Morska Nowy Dwór Gdański 47
24. Gimnazjum Nr.1 Kartuzy Kartuzy 46
25. SG Bolszewo Wejherowo 44
26. Gimnazjum Nr.2 Rumia Wejherowo 43
27. Gimnazjum Karsin Kościerzyna 42
28. Gimnazjum Nr.2 Lębork Lębork 40
29. Gimnazjum Miastko Bytów 38
30. Gimnazjum /nr.1 Reda Wejherowo 37
31. ZSP Osieczna Starogard Gdański 35
32. ZSP Kaliska Starogard Gdański 31
33. Gimnazjum Przechlewo Człuchów 30
34. Gimnazjum Czernin Sztum 29
Gimnazjum Krokowa Puck 29
36. ZS Wielki Klincz Kościerzyna 28
37. Gimnazjum Nr.5 Malbork Malbork 27
38. Gimnazjum Mikołajki Pomorskie Sztum 26
39. Gimnazjum Wiele Kościerzyna 25
40. Gimnazjum Sportowe Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański 24
41. Gimnazjum Nr.3 Lębork Lębork 23
42. Gimnazjum  Łebień Lębork 20
43. ZS Wąglikowice Kościerzyna 19
44. Gimnazjum Marzęcino Nowy Dwór Gdański 17
45. Gimnazjum Nr.1 Nowy Dwór Gdański Nowy dwór Gdański 16
46. ZS Straszyn Gdańsk 13
47. Gimnazjum Wandowo Kwidzyn 9
48. Gimnazjum Przywidz Gdańsk 7
49. Gimnazjum nr 1 Malbork Malbork 5
50. Gimnazjum Wicko Lębork 4
51. Gimnazjum Sztutowo Nowy Dwór Gdański 3