SOBOTNIE PASMO SUKCESÓW ZANTYRA!!

Zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum w minioną sobotę odnosili liczne sukcesy w lekkiej atletyce, biegach ulicznych i marszach Nordic Walking. Bardzo widoczni byli w Toruniu, Kurzętniku i Węgorzynie. Spektakularny sukces odniosła Agnieszka Borowska w Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkoatletyce  w Toruniu.

PIĄTY ZŁOTY MEDAL AGNIESZKI BOROWSKIEJ W MISTRZOSTWACH POLSKI W LA W 2013 ROKU!!

O starcie Agnieszki Borowskiej w artykule poniżej.

BARTOSZ MAZERSKI ZWYCIĘŻĄ W KOGUCIEJ DYSZE W KURZĘTNIKU a MAGDA BUCEKA TRZECIA!

W bardzo dobrze zorganizowanych i przygotowanych I Ogólnopolskich  Biegach Kurzętnickich wystartowali zawodnicy Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. Gościem imprezy był Paweł Czapiewski. Bartosz Mazerski zwyciężył w biegu na dystansie 9,3 km a Magdalena Bucewka była trzecia w śród kobiet. Na podium w kategorii 20-35 lat stanęli Mariusz Kowalski/2/ i Arkadiusz Piróg/3/. W marszu rekreacyjnym  Nordic Walking  wzięli udział sztumscy  maszerzy. Wojciech Grzywiński był szósty w Biegu Pod Górę.

1 m Mazerski Bartosz  29.38

10 m Kowalski Mariusz  32.56/ 2 m M 20-35

11 m Piróg Arkadiusz  33.54/ 3 m M-20-35

3 m K  Bucewka Magda  39.49

Wszystkie wyniki na www.elektronicznezapisy.pl

Zdjęcia z zawodów w fotogalerii 2012-2014 na naszej stronie

SIEDMIU NA PODIUM W PUCHARZE POMORZA NORDIC WALKING W WEGORZYNIE!!

W piątej edycji Pucharu Pomorza w Nordic Walking w Węgorzynie/Powiat Łobez/ siedmiu naszych reprezentantów stanęło na podium, w tym trzech na najwyższym:

Anaczkowski Mirosław- I m 10 km/II m open

Kołpak Irena-I m  5 km

Kołpak Jan-I m  5 km

Na trzecim stopniu podium stanęli: Małgorzta Adamczyk/10 km/, Anaczkowska Krystyna/5 km/, Mirosława Szpalerska/ 5 km/, Eugeniusz Słonina/ 5 km/ a czwarty był Mirosław Podolski/5 km./

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!