Udanie w Skórczu!!

W VI Turystycznym Biegu Czterech Jezior w Skórczu wystartowała  grupa zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. W biegu na 15 kilometrów na dziewiątym miejscu uplasował się najlepszych ze sztumskich biegaczy Arkadiusz Piróg/54,09/, pierwszy na podium w kategorii M-30. Zwyciężył Arkadiusz Gardzielewski/Śląsk Wrocław/-48.20.  Kolejny bardzo dobry bieg w wykonaniu Magdy Bucewki, która była piąta wśród kobiet i ustanowiła kolejny rekord życiowy/1.05,37/. Zwyciężyła Tatiana Kazubowa z Ukrainy/1.03,42/.  Na podium  w kategoriach stanęli ponadto Seweryn Jażdżewski i Mieczysław Dobrenko. Startowali jeszcze w biegu: Patrycja Pipała, Jan Giembicki, Bartek Zdziennicki, Marcin Kamiński, Andrzej Łukomski, Jan Bożykowski, Jerzy Czaja.

W marszu Nordic Walking na dystansie 7 km na trzecim stopniu podium stanął Jan Kołpak a piąty był Mirosław Podolski. Prowadzona była tylko klasyfikacja open, bez podziału na kategorie wiekowe.