Mazerski i Kaliś wygrywają!

Bartosz Mazerski wygrywa w V Ulicznym  Bieg Piekarczyka w Elblągu

W rozegranym Biegu Piekarczyka w Elblągu na atestowanej trasie 10 kilometrów zwyciężył Bartosz Mazerski. Zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum uzyskał czas 31.45. Wśród kobiet Magda Bucewka zajęła piąte miejsce z czasem 43.07. Zwyciężyła Marta Krawczyńska z Malborka. Wszystkie wyniki na Zobacz szczegółowe wyniki zawodów!

Pierwszy raz w swojej dosyć długiej  działalności sportowej oglądałem bieg a właściwie nie oglądałem dekoracji najlepszych zawodników i zawodniczek  w klasyfikacji generalnej biegu, nie przewidziano!!   Świadczą o tym zamieszczone zdjęcia najlepszych zawodniczej i zawodników biegu głównego z Olimpijką Heleną Pilejczyk, brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich ze Squaw Valley w 1960 roku w łyżwiarstwie szybkim.

Karol Kaliś wygrywa Unisławską Dziesiątkę

X Unisławską Dziesiątkę w Unisławiu wygrał zawodnik Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum Karol Kaliś.,  uzyskując  czas 33.19