Marcin Kopecki wygrywa w Ciechocinku!!

W  Parku Tężni w Ciechocinku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach  Przełajowych z udziałem sześciu zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum. W imprezie uczestniczyli zawodnicy z dwóch województw: Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego na dwóch dystansach. Podopieczni trenera Bartosza Mazerskiego spisali się bardzo dobrze, zdobywając tytuł mistrzowski i pięć punktowanych miejsc. Najlepiej zaprezentował się Marcin Kopecki, wygrał niezagrożony i zdobył złoty medal. Pozostali pokazali się również z dobrej strony. Są oficjalne wyniki:

Oficjalne wyniki na: http://www.kpzla.pl/

Wyniki zawodników LKS ZANTYR Sztum:

Kopecki Michał – I miejsce na dystansie 3 kilometrów  – 3 pkt

Jurewicz Kuba – VI m na 2 km – 1 pkt

Pastewski Wojciech – IX miejsce na 2 km – 1 pkt

Sinicki Bartek – X m na 3 km – 1 pkt

Westfal Dariusz – XI m na 2 km – 1 pkt

Jankowski Mateusz -XXI m na 2 km

Zawodnicy LKS ZANTYR Sztum zdobyli 7 pkt we współzawodnictwie sportu dzieci i młodzieży i uplasowali się w czołówce klubów w tych mistrzostwach – na wysokim miejscu czwartym.  /na 26 sklasyfikowanych/ W każdym biegu punktowało 16 zawodników, wg klucza I m- 3 pkt, II/III m – 2 pkt, IV-XVI m – 1 pkt.

GRATULUJEMY zawodnikom i trenerowi!!

Zdjęcie

Podajemy informacje otrzymaną o trenera Bartosza Mazerskiego:

Marcin Kopecki wywalczył złoty medal w Ciechocinku !

W Ciechocinku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w biegach przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LKS Zantyr Sztum. Bardzo duży sukces odniósł Marcin Kopecki , który w biegu na 3000 zdobył złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali moi podopieczni. W biegu na 2000 m trzech zawodników zajęło punktowane miejsca.  6 miejsce zajął Jajub Jurewicz, 8 Wojtek Pastewski, 10 Darek Westfal  .W biegu tym dobrze pobiegł Mateusz Jankowski. W biegu na 3 km zwyciężył Marcin Kopecki , a 10 miejsce bardzo dobre miejsce zajął Bartek Sinicki. Wszyscy zawodnicy pobiegli bardzo dobrze i zasługują na duże brawa. W punktacji drużynowej LKS Zantyr Sztum zajął 4 miejsce zdobywając łącznie 7 punktów. Wygrała drużyna Olimpii Grudziądz ( 10 pkt), przed Talexem Borzytuchom ( 9 pkt) i Rodłem Kwidzyn ( 8 pkt ). Trasa przebiegała w malowniczym parku pod znanymi w całej Polsce tężniami.

Gratulacje dla Wszystkich zawodników. „

Bartosz Mazerski

Bardzo dziękujemy za informacje i oczekujemy kolejnych pomyślnych informacji od trenerów i nie tylko!!