Powrót do Klub

Wykaz zawodników

WYKAZ ZAWODNIKÓW LEKKOATLETYCZNEGO KLUBU SPORTOWEGO

ZANTYR SZTUM NA DZIEŃ 1.01.2019

 

SEKCJA LA

Grupa młodzieżowa:  juniorzy, młodzicy, dzieci:

1.Pawlak Jakub

2.Jastrowski Przemysław

3.Wróbel Michał

4.Wieliczko Damian

5,Sinicki Bartosz

6. Surwiłło Marianna

7. Barnaś Michalina

8. Borowska Julia

9. Rutkowski Wojciech

10. Osińska Aleksandra

11. Smolińska Paulina

12. Banaszak Szymon

13. Steiniger Dominika

14.Tryba Szymon

15.Pietrzyk Otylia

16 .Ściślak Ksawer

17. Kamiński Patryk –

18. Kwiatkowski Nikodem 

19. Kwiatkowski Tymon

20. Figiela Amelia

21. Bojanowska Julita

22. Śmigowska Nadia

23. Kołodziejska Katarzyna

24. Grochowski Paweł

25. Frąckowiak Maciej

26. Rygielska Antonia

27. Gałązka Weronika

28. Kozakiewicz Roksana

29. Wiśniewska Kinga

30. Tyburski Igor

31. Bubiło Alex

32. Kawczyński Marcin

33. Sokalska Weronika

34. Skonieczek Nadia

35. Niemyjska Beta

36.Lisowska Karolina

37. Gejda Ada

38. Krusińska Kornelia

39,Lenkiewicz Nina

40.Bojanowska Wiktoria

41. Sałek Julia

42.Lubowiecka Zofia

43.Lubelska Julia

44.Wojtaś Marcin

45.Pawlak Weronika

46. Maśnicka Marta

47. Pszczółkowska Maja

48. Lejczak Nicola

49 Marcinkowska Agata

50. Gajek Filip

51.Groszkowska Karolina

52. Kulas Wiktor

53.Korda Oliwia

54.Brodzińska Anna

55.Majewska Magda

56.Kozłowska Anna

57.Dmitrzak Zofia

58.Lenartowicz Maja

59. Grenda Wiktoria

60.Cymerman Wiktoria

61.Cymerman Daria

62.Falkowska Weronika

63.Kopka Laura

64.Szafrański Paweł

65.Michalski Franek

66.Lewandowski Martyn

67.Szpak Wojciech

68.Kowszewicz Agata

69.Kubacka Zuzanna

70.Kowszewicz Lena

71.Puczkowski Marcel

72.Sikora Michał

73. Korc Julia

74. Ochałek Filip

75.Stefanowicz Zofia

76.Lenartowicz Mieszko

 

Grupa: Seniorzy i weterani:

1. Babieczko Andrzej

2.Belzyt Szymon

4. Bożykowski Jan

5. Cebula Bogdan

6. Dobrenko Mieczysław

7.Doliński Stanisław

8. Dmitrzak Piotr

9. Fila Antoni

10. Garbowski Krzysztof

11.Godlewski Łukasz

12.Grzywiński Wojciech

13.Jażdżewski Zbigniew

14. Jurewicz Mirosław

15. Kamiński Marcin

16. Klonowski Marcin

17.Krawiec Andrzej

18.Kamiński Krzysztof

19.Kucharski Mirosław

20. Lisogórski Krzysztof

21. Ludwik Andrzej

22. Luterek Martyna

23.Łukomski Andrzej

24. Markowski Kamil

25. Mazerski Bartosz

26.Michoński Sebastian

27.Najda Sławomir

28. Oliwiński Paweł

29. Pepliński Grzegorz

30. Piotrowski Lech

31. Rozenberg Sławomir

32. Skoczyński Leszek

33. Sosiński Dariusz

34. Treć Leon

35.Treć Wojciech

36. Treć Paweł

37. Wiechowski Sławomir

38 .Spalk Krzysztof

39. Zdziennicki Bartek

40. Giembicki Jan

41. Treć Jakub

42.Witczak Mariusz

43. Żemetro Ryszard

44. Kulas Marcin

45.Najda Mateusz

46. Kaźmierczak Szymon

47. Mazur Andrzej

48. Śmigowski Wojciech

49.Tryba Zdzisław

50.Tabor Leszek

51. Lizyńczyk Rafał

52.Zdziennicki Paweł

SEKCJA Nordic Walking:

1 Kołpak Irena                                                                                                                                                                                                                   2. Zembrzuska Ewa
3 Anaczkowski Mirosław
4. Anaczkowska Krystyna
5. Kołpak Jan
6. Topolewska Maria
7. Podolska Krystyna
8 Podolski Mirosław
9. Demska Halina
10. Stępka Brygida
11.Kosmala Małgorzata
12.Lipińska Regina
13. Mazerska Maria
14. Mazerski Ryszard
15 Jaźwińska Czesława
16 Parafiniuk Krzysztofa
17 Stefańska Helena
18 Gruszka Barbara
19. Kłopotowski Ryszard
20.Langmeser Regina
21.Jurewicz Ewa
22.Piotrowska Elwira
23.Kniaź Małgorzata
24.Lipińska Regina
25.Krawczykowska Barbara
26.Byczkowska Maria
27. Wiśniewska Malwina
28.Malinowska Grażyna                                                                                                                                                                            30.Sadłos Helena                                                                                                                                                                                       31.Lesińska Krystyna                                                                                                                                                                       32.Lenczewska Anna                                                                                                                                                                                      33.Ruczyńska Ewa                                                                                                                                                                                                    34. Maczkowska Zofia                                                                                                                                                                              35.Malinowski Tadeusz                                                                                                                                                                                              36. Grabowska Bożena                                                                                                                                                                        37.Czwerenko Alicja                                                                                                                                                                                  38.Zegarska Kmiecik Teresa                                                                                                                                                                              39. Miętkowska Franciszka                                                                                                                                                          40.Malinowska Monika

SEKCJA ” BAŚKI”

1. Zwolenkiewicz Zbigniew

2.Byczkowski Roman

3.Fierek Roman

4.Gajkowski Stanisław

5.Gutowski Jan

6.Chaber Krzysztof

7. Jastruszewski Piotr

8. Jastruszewski Przemysław

9. Kołoszewska Ewa

10. Kołoszewski Czesław

11.Kopczyński Adam

12.Lubiński Andrzej

13.Lubiński Roman

14.Mądry Kazimierz

15.Nowak Bartosz

16.Nowak Henryk

17 Smeja Marian

18..Smoliński Stefan

19 Soukup Tomasz

20. Staliński Lech

21.Stelmach Krzysztof

22.Strąk Kazimierz

23.Szulc Roman

24. Waszewicz Stanisław

25.Wesołowski Jerzy

26.Zdziebłowski Ryszard

27. Szramowski Jan

28.Gołębiowski Jarosław

29.Łączkowski Stefan

30. Piesik Roman