Powrót do Klub

Członkowie klubu

 

Aktualny wykaz członków LKS ZANTYR Sztum  na dzień 15.08.2020 r.

I. SEKCJA LA

1. Babieczko Andrzej

2.Belzyt Szymon

4. Borowska Agnieszka

5. Bożykowski Jan

6. Bucewka Magda

7. Cebula Bogdan

8. Chętnik Rafał

9. Dobrenko Mieczysław

10.Doliński Stanisław

11. Dmitrzak Piotr

12. Fila Antoni

13. Garbowski Krzysztof

14.Godlewski Łukasz

15.Grzywiński Wojciech

16.Jażdżewski Zbigniew

17. Jurewicz Mirosław

18. Kamiński Jakub

19. Klonowski Marcin

20.Krawiec Andrzej

21.Kosmala Szymon

22.Kamiński Krzysztof

23.Kucharski Mirosław

24. Lisogórski Krzysztof

25. Ludwik Andrzej

27.Łukomski Andrzej

28. Markowski Kamil

29. Mazerski Bartosz

30.Michoński Sebastian

31.Najda Sławomir

32. Oliwiński Paweł

33. Pepliński Grzegorz

34. Piotrowski Lech

36. Rozenberg Sławomir

37. Skoczyński Leszek

38. Sosiński Dariusz

39. Śmigowski Wojciech

40. Treć Leon

41. Treć Wojciech

42. Treć Paweł

43. Wiechowski Sławomir

45. Zdziennicki Bartek

46. Giembicki Jan

47.Treć Jakub

48.Witczak Mariusz

50. Szymańska Sara

51. Żemetro Ryszard

52. Kulas Marcin

53. Sadowski Andrzej

54.Najda Mateusz

55. Tryba Zdzisław

Grupa młodzieżowa/juniorzy, młodzicy i dzieci/

l.p Nazwisko imię
1 Tyburski Igor
2 Browarczyk Oliwia
3 Lenkiewicz Nina
4 Krusińska Kornelia
5 Kaszubska Katarzyna
6 Lejczak Nicola
7 Frąckowiak Maciej
8 Korda Oliwia
9 Kozakiewicz Roksana
10 Wojtaś Mateusz
11 Kwiatkowski Nikodem
12 Wiśniewska Kinga
13 Sałek Julia
14 Rygielska Antonia
15 Sokalska Weronika
16 Śmigowska Nadia
17 Mazerski Maciej
18 Kucharczyk Sambor
19 Puchalski Patryk
20 Lewandowski Oskar
22 Baźmierowska Marcelina
23 Kowal Hanna
24 Ścisłowski Daniel
25 Kowalewska Julia
26 Wiśniewski Nikodem
27 Gejda Ada
28 Stefanowicz Zofia
29 Markowicz Remigiusz
30 Pobran Antonina
31 Puchalski Bartek
32 Zaremba Agnieszka
33 Ściślak Ksawery
34 Koprowski Michał
35 Brodzińska Amelia
36 Błędowski Kacper
37 Wojtysiak Maja
38 Szafrański Paweł
39 Lepka Blanka
40 Dmitrzak Zofia
41 Sałek Nicola
42 Bojanowska Wiktoria
43 Rygielska Roksana
44 Bednarska Julia
45 Kozłowska Amelia
46 Machnikowska Agata
47 Falkowska Weronika
48 Białkowska Marta
49 Kopczyńska Hanna
50 Kwiatkowski Tymon
51 Majewska Magda
52 Piotrowska Marta
53 Gałązka Weronika
54 Tryba Szymon
55 Sławkowski Julian
56 Cyrankowska Oliwia
57 Kowszewicz Agata
58 Lubelska Julia
59 Sałek Nicola
60 Leszczyńska Hanna
61 Duda Antonia
62 Krzemińska Weronika
63 Owczarek Mateusz

II. SEKCJA NORDIC WALKING

1. Jurewicz Ewa

2. Anaczkowska Krystyna

3. Czwerenko Alicja

4.Demska Halina

5.Grabowska Bożena

6.Gruszka Barbara

7.Jaźwińska Czesława

8.Kołpak Irena

9.Kołpak Jan

10.Kłopotowski Ryszard

11.Krawczykowska Barbara

12.Langmeser Regina

70.Mazerska Maria

13.Lipińska Regina

14.Podlewska Alicja

15.Stefańska Helena

16.Podolski Mirosław

17.Zegarska – Kmiecik Teresa

18.Zembrzuska Ewa

19. Treć Mirosława

20.Wudarczyk Mariola

21.Malinowska Grażyna

22. Sadłos Helena

23.Lesińska Krystyna

24.Lenczewska Anna

26. Olszewski Ryszard

27. Malinowska Monika

28. Grabowski Jacek

29. Raszczyk Ewa

30. Malinowski Tadeusz

31.Miętkowska Franciszka

32.Ruczyńska Ewa 

33. Telega Małgorzata

34.Lewandowski Roman

35.Halik-Lewandowska Jadwiga

36.Mazurkiewicz Antoni

37.Mazerski Ryszard

IIII. SEKCJA „BASKI”

1.Byczkowski Roman

2.Fierek Roman

3.Gajkowski Stanisław

4.Gutowski Jan

5. Jastruszewski Piotr

6. Jastruszewski Przemysław

7. Kołoszewska Ewa

8. Kołoszewski Czesław

9.Kopczyński Adam

10.Lubiński Andrzej

11.Lubiński Roman

12.Mądry Kazimierz

13. Nowak Bartosz

14.Nowak Henryk

15. Smeja Marian

16. Staliński Lech

17.Stelmach Krzysztof

18.Strąk Kazimierz

19.Szulc Roman

20. Waszewicz Stanisław

21.Zdziebłowski Ryszard

22. Szramowski Jan

23.Gołębiowski Jarosław

IV. ZARZĄD I DZIAŁACZE

1. Belzyt Andrzej

2.Mazerski Ryszard

3.Nowosielski Piotr

4.Słupecki Zygmunt

5. Zwolenkiewicz Zbigniew

6. Burczyk Krzysztof

7.Nowosielska Marlena

8.Owsiana Maria

9.Owsiany Bogdan

10. Burczyk Iwona

11.Grochowska Danuta

12.Grochowski Bogdan

13.Pajda Jacek

Rogacki Tadeusz – honorowy

To wszyscy aktualni członkowie klubu z podpisanymi deklaracjami i w zdecydowanej większości opłaconymi składkami do  końca 2019 roku.