Informacje dla uczestników marszów NW

Podajemy najważniejsze informacje odnośnie udziału w najbliższych imprezach nordic walking organizowanych przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum:

1. Maszeruj rekreacyjnie /8 km/ z Bankiem Spółdzielczym w Sztumie w Elblągu w Bażantarni w dniu 21 września, wyjazd sobota godzina 8.30, zbiórka przy U M i G Sztum, ilość miejsc ograniczona/15/, koszt wyjazdu 15 zł, płatne w dniu wyjazdu u Pani M.Szpalerskiej. Zapisy zakończone. W marszu w Elblągu udział wezmą: PiR Kłopotowski, M. Szpalerska, R. Langmeser, R. Lipińska, H. Demska, K. Podolska, B. Stępka, W. Derengowska, E. Zembrzuska, E. Wnuk, M. Mazerska, A. Warczak, R. Itrych.

2. Zawody w Nordic Walking podczas Biegu im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu na dystansie 5 km w dniu 21 września na dystansie 5 km. Wyjazd w sobotę o godzinie 8.30, zbiórka przy U M i G Sztum, koszt wyjazdu 15 zł, płatne w dniu wyjazdu u Pani Ireny Kołpak. Startują zgłoszeni: K i M Anaczkowscy, I i J Kołpak, B.Krawczykowska, A.Brzustewicz,  M.Podolski

3. Finał Pucharu Pomorza w Nordic Walking w Sławnie w dniu 28 września, ilość miejsc ograniczona/14/, koszt wyjazdy 15 zł, płatne w dniu wyjazdu u Pani M.Szpalerskiej, proponujemy udział w zawodach następującym osobom: K i M Anaczkowscy, I i J Kołpak, J i M Kiliszek, M. Szpalerska, W. Derengowska, M. Adamczyk, R.Lipińska, B.Krawczykowska, A.Brzustewicz, M.Podolski, H.Hryniewiecka mający szanse na wysokie miejsca w końcowej klasyfikacji Pucharu Pomorza. Potwierdzenie udziału u pani M.Szpalerskiej do 21 września b.r.

4. Grand Prix Gdańska w dniu 29 września-zgłoszenia i wyjazd we własnym zakresie. Więcej informacji na www.mosir.gda.pl , zgłoszenia: www.elektronicznezapisy.pl