«

»

Maj 08 2014

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W SZTUMIE

Trwają popularne zawody dla dzieci pod nazwą Czwartki Lekkoatletyczne w Sztumie organizowane przez Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum pod kierunkiem trenera Bartosza Mazerskiego. Rozegrano dotychczas trzy zawody 24 i 30 kwietnia oraz 8 maja, w których uczestniczą dzieci SP 2 Sztum.

Podajemy ciekawsze wyniki:8 maja 2014

60m dziewczęta
Klaudia Bordewicz 2003 – 9,75
Marcelina Ruszkowska 2003 – 9,76

Oliwia Maciąg 2001 – 9,20
Dominika Marcinkowska 2001 – 9,51

60 m chłopcy
Jeleśniewski Michał 2003 – 9,48
Bartek Prusiecki 2003 – 9,58

Oskar Kaczmarczyk 2002 – 8,63

Damian Kopecki 2001 – 8,96

300 m dziewczęta
Klaudia Bordewicz 2003 – 59,32
Marcelina Ruszkowska 2003 -59,58

Dominika Marcinkowska 2001 – 54,32
Hania Kuczyńska 2001 – 55,85

300 m chłopcy
Bartek Prusiecki 2003 – 54,33

Piłeczka palantowa dziewczęta
Karolina Kapszewicz 2003 – 28 m.
Oliwia Maciąg 2001 – 32,5 m

Piłeczka palantowa chłopcy
Albert Piekarski 2003 – 36,5
Oskar Kaczmarczyk 2002 -51,0
Dawid Cyrankowski 2001 – 49,5

Skok w dal dziewczęta
Ania Majewska 2004 – 3,43
Klaudia Bordewicz 2003 – 3,30
Ada Kita 2003 – 3,20

Oliwia Maciąg 2001 – 3,66

Skok w dal chłopcy
Bartek Prusiecki 2003 – 4,00

Oskar Kaczmarczyk 2002 – 4,08

30.04.2014
60 M DZIEWCZĘTA
Klaudia Bordewicz 2003 -9,52
Ania Majewska 2004 – 9,63
Ada Kita 2003 – 9,85

Michalina Barnaś 2002 – 9,60
Sara Błażejewska 2002 – 9,67

Dominika Steiniger 2001 – 9,00
Oliwia Maciąg 2001 – 9,33
Dominika Marcinkowska 2001 – 9,34

60 m CHŁOPCY
Michał Jeleśniański 2003 – 9,62

Oskar Kaczmarczyk 2002 – 8,58

Dawid Szamocki 2001 – 8,93

300 M DZIEWCZĘTA
Dominika Marcinkowska 2001 – 56 ,23

300 M CHŁOPCY
Michał Jeleśniański 2003- 57,70

Bartek Sałek 2002 – 55,31

Michał Zdziennicki 2001 -51,43

Piłeczka palantowa dziewczęta
Karolina Kapszewi 2003 – 24,0
Oliwia Maciąg 2001 – 31,0

Piłeczka palantowa chłopcy
Dawid Kotecki 2003 – 35,5

Oskar Kaczmarczyk 2002 – 49,5
Nikodem Możdżyński 2002 – 44,0

Skok w dal dziewczęta
Ania Majewska 2004 – 3,28
Klaudia Bordewicz 2003 – 3,32
Karolina Kapszewicz 2003 – 3,18
Ada Kita 2003 – 3.03

Oliwia Maciąg 2001 – 3,80
Dominika Steiniger 2001 – 3,56
Dominika Macinkowska 2001 – 3,50

Skok w dal chłopcy
Oskar Kaczmarczyk 2002 – 3,92
Nikodem Możdżyński 2002 – 3,60

Dawid Szamocki 2001 – 3,63

 

24.04.2014 r.
60 m DZIEWCZĘTA
Klaudia Bordewicz 2003 – 9,68

Karolina Choma 2002 – 9,69
Agata Nabojczyk 2002 -9,81

Oliwia Maciąg 2001 – 9,04
Dominika Steiniger 2001-9,09

60 m CHŁOPCY
Albert Piekarski 2003 – 9,80

Bartek Sałek 2002 – 9,89

Klaudiusz Sudak 2001 – 8,84
Michał Zdziennicki 2001 – 9,14

300 m DZIEWCZĘTA
Klaudia Bordewicz 2003 – 59,48

Ola Ścisłowska 2001 – 57,44
300 m CHŁOPCY
Michał Zdziennicki 2001 – 53,65

600 m dziewczynki
Marysia Surwiłło 2001 – 2,10,83

Piłeczka palantowa dziewczynki
Oliwia Maciąg 2001 – 31,5
Marysia Surwiłło 2001 – 30,5

Piłeczka palantowa chłopcy
Dawid Kotecki 2003 – 38,5

Skok w dal dziewczynki
Klaudia Bordewicz 2003 – 3,60
Ania Majewska 2004 – 3,40

Agata Nabojczyk 2002 – 3,52

Marysia Surwiłło 2001 – 4,02

Skok w dal chłopcy
Michał Zdziennicki 2001 – 4,30