Bucewka i Kołpak na podium w Cross Sopień!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Od lewej: Bestvater, Bucewka i Kołpak przed startem w Cross Sopień!!!

W rozegranym w dniu dzisiejszym Sopień Crossie o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Brodnica w Agroturystyce Sopień k. Małego Głęboczka wystartowała trójka zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum. W kategorii kobiet na trzecim miejscu uplasowała się Magda Bucewka a nordic walking wygrał Jan Kołpak. Marcel Bestvater był 9  a  6  w kategorii. Sztum był zauważony na zawodach.

Wyniki zawodników LKS ZANTYR Sztum:

Marsz nordic walking – 4.8 km:

1 m Kołpak Jan – 32.41

Na uwagę zasługuje bardzo szybkie tempo marszu Pana Jana i zdecydowane zwycięstwo nad znacznie młodszymi rywalami.

Bieg na dystansie 9.6 km:

3 m K – Bucewka Magda – 43.36,68 / 3 m w kategorii K 20-39

9 m open Bestvater Marcel – 37.44,05 / 6 m w kategorii M 20-39/

Gratulujemy sukcesów i promocji Sztumu i klubu.

Już po starcie a przed dekoracją.

W zawodach uczestniczyło 150 zawodników. Bieg mężczyzn wygrał Paweł Lęśniewski z Brodnicy, bieg kobiet wygrała Dorota Pawłowska z KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Wszystkie wyniki na http://crosssopien.chiptiming.pl/wyniki.php Trasa biegu o prowadziła przez las, wokół Jeziora Sopień o długości 4,8 km i jak wskazuje nazwa-miała charakter crossowy. Nordic Walking – 1 okrążenie, bieg 2 okrążenia.

Jan Kołpak na najwyższym stopniu podium!!!!

II Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich z udziałem dwójki zawodników Lekkoatletycznego Klubu Sportowego ZANTYR Sztum.

Czerwonak k. Poznania- 20.02.2016- edycja: II, dystans: 10,300, startujących: 170