Biegi i marsz nordic walking w Trokach!!

Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR Sztum zaprasza i zachęca członków klubu do wzięcia udziału w imprezie biegowej i marszu nordic walking w Trokach na Litwie w dniu 11 maja b.r. Organizujemy wyjazd busem w piątek 9 maja, w sobotę zwiedzanie Wilna. W niedziele bieg na dystansie półmaratonu 10,5 i 5 km oraz marsz rekreacyjny nordic walking na dystansie 10,5 i 5 km. Poniżej podajemy fragment tłumaczenie zapowiedzi biegu ze strony organizatora.

Półmaraton w Trokach 2014

2014 r. 11 maja – Półmaraton w Trokach.

Start i meta tego półmaratonu odbędzie się w samym centrum miasta – skrzyżowanie ulic Trak i Karaim. Dalej trasa minie miastem Trok a tak że chodnikiem wybrzeża jezior Totoriški, Lukos i Galvs gdzie w każdy krok jest napełniony historią Litwy. Chcącym pokonać dyscyplinę półmaratonu trzeba będzie biegnąć 4 koła po 5 kilometrów, koła na prawdę nie będą trwać długo bo stale będziecie cieszyć się piękną i cudowną wyspą zamkową Trok i innymi inponującymi zabytkami architektury. Wam pomoże prawie na każdym kroku swieżość jeziora.Poł maratonu – 4 koła, 10,5 km – 2 koła, 5km – 1 koło.” Dodajemy – marsz nordic walking 5 i 10,5 km.

„Trasa:  Ul. Trak przebiegamy straż pożarną do ul.Karaim, ul.Vytauto, ul.Sodu, ul.Biruts, stacja autobusowa, chodnik przybrzeża jezior  Lukos i Galvs, ul.Karaim.”

Więcej www.trakupusmaratonis.lt

Chętni na wyjazd proszeni są o kontakt 608 038 472!!